01.02.2016. 18:30
Panākumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārās sezonas priekšpēdējā spēlē pirmdien izcīnīja Rīgas «Dinamo» komanda, kas visu laukumā ar 3:1 pieveica Rietumu konferences pastarīti Čerepovecas «Severstaļ». Latvijas vienības labā divus vārtus guva Miks Indrašis, reizi precīzi meta Miķelis Rēdlihs.

Vārtu guvēji:

1:0 Miķelis Rēdlihs (Dārziņš, Galviņš) (21:54, vair.).

1:1 Igors Skorohodovs (Kagarļiskis, Kārlsons) (39:24, vair.).

2:1 Miks Indrašis (Džeriņš, Skvorcovs) (40:57).

3:1 Miks Indrašis (Skvorcovs, Galviņš) (58:57, tukšos vārtos).

Metieni: 20 - 35

Soda minūtes: 20 - 4

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlei ar «Severstaļ»

Vārtsargi: #36 Jakubs Sedlāčeks (#30 Joakims Ēriksons);

Aizsargi: #58 Guntis Galviņš - #44 Oskars Cibuļskis, #3 Ēriks Ševčenko - #11 Kristaps Sotnieks (C), #16 Stīvens Seigo - #23 Aleksandrs Jerofejevs, #97 Kristaps Zīle;

Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš - #72 Vitālijs Pavlovs - #19 Miķelis Rēdlihs (A), #13 Gunārs Skvorcovs - #25 Andris Džeriņš - #70 Miks Indrašis, #17 Kaspars Saulietis - #96 Māris Bičevskis - #32 Edgars Kulda, #5 Māris Jass - #21 Armands Bērziņš - #24 Bruno Zabis, #53 Frenks Razgals.

Valstu himnas atskaņotas un mačs tūdaļ varēs sākties.

Tikmēr citā KHL spēlē Latvijas hokejista Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas «Torpedo», kuru trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, pirmdien viesos ar 1:4 (0:0, 1:1, 0:3) zaudēja Austrumu konferences līderei Omskas «Avangard».

Daugaviņš spēlēja 19 minūtes un četras sekundes, kas bija otrs lielākais laiks starp «Torpedo» uzbrucējiem. Latvijas hokejists trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja vienā no trim iemetieniem, bet ar rezultativitāti neizcēlās.

Aizritējušas pirmās sešas minūtes. Līdz šim neviena no komandām bīstamus momentus nav izveidojusi.

Rīgas «Dinamo» komanda vairāk kontrolē ripu, tomēr reālas vārtu gūšanas iespējas līdz šim nav bijušas.

Teicamu izdevību atklāt rezultātu Gunāram Skvorcovam izkārtoja Miks Indrašis, tomēr «Severstaļ» vārtsargs savus pienākumus pildīja nevainojami.

Līdz pirmās trešdaļas beigām 2 minūtes.

Mikam Indrašim piespriests divu minūšu noraidījums.

Pirmais periods noslēdzies. Pēc aizvadītām 20 minūtēm rezultāts ir 0:0.

Sākusies otrā trešdaļa.

Pirmais noraidījums laukuma saimnieku rindās. Komandas cīnās formātā 4:4.

Vārti! 1:0. Rīgas «Dinamo» atklāj rezultātu. Gunta Galviņa mestās ripas lidojuma virzienu no vārtu priekšas pretinieku vārtos ievirzīja Miķelis Rēdlihs.

Zabim 2 min. noraidījums par bloķēšanu— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) February 1, 2016

Mačā aizvadītas 30 minūtes.

Labu izdevību dubultot rezultātu neizmantoja Miks Indrašis. Taču viņa mestā ripa no labas pozīcijas lidoja vārtiem nedaudz secen.

Citā spēlē Edgars Masaļskis atvairīja 23 no 26 metieniem, taču viņa pārstāvētā un Arta Ābola trenētā Toljati «Lada» savās mājās ar 2:3 (2:1, 0:1, 0:0, 0:1) pagarinājumā zaudēja Minskas «Dinamo», šķiroties arī no izredzēm iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Dinamo iespieduši aizsardzības zonā SEVERSTAĻ komandu. Čerepovecas treneris ņem 30 sekunžu pārtraukumu— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) February 1, 2016

Ēriks Ševčenko saņēmis divu minūšu noraidījumu. «Dinamo» jāizstāvas mazākumā.

Vārti! 1:1. «Severstaļ» uzbrucējs Igors Skorohodovs vairākumā trešdaļas pēdējā minūtē raida ripu starp Jakuba Sedlāčeka kājsargiem, panākot izlīdzinājumu.

Otrais periods noslēdzies. Pēc tā rezultāts ir 1:1.

Sākusies trešā trešdaļa.

Vārti! 2:1. «Dinamo» atgūst vadību. Lieliski savu izdevību izgājienā vienatnē pret pretinieku vārtsargu izmantoja Miks Indrašis. Uz ledus noguldījis Romānu Smirjaginu, viņš ripu meta tukšos vārtos, otro reizi šajā mačā izvirzot vadībā Latvijas komandu.

Savainojumu guvis Miķelis Rēdlihs. Pretinieks viņam trāpīja ar ripu pa muti. Uzbrucējam parādījās asinis. Tiesneši noteikumu pārkāpumu nesaskata.

Divu minūšu noraidījums «Severstaļ» rindās. Noteikumus pret Māri Bičevski pārkāpa Ņikita Popovs.

Līdz pamatlaika beigām 10 minūtes.

Miķelis Rēdlihs varēja noņemt visus jautājumus par uzvarētāju spēlē, taču viņa mesto ripu atvairīja «Severstaļ» vārtsargs.

Vārti! 3:1. Miks Indrašis ripu raida tukšos vārtos, nodrošinot savai komandai panākumu.

Spēle noslēgusies. Ar 3:1 uzvaru izcīnīja Rīgas «Dinamo».