24.09.2014. 13:01

, LSM.LV - Sports

Abi "Dinamo" hokejisti savainojumus guva otrdien "Arēnā Rīga", kur laukuma saimnieki ar 4:2 uzvarēja Maskavas apgabala "Atlant" KHL spēlē.

Džeriņu savainoja 46. minūtē, kad pret viņu ļoti rupji nospēlēja Igors Radulovs. Džeriņam salauza degunu, un viņu trešdien no rīta operēja, bet hokejista atlabšana varētu ilgt divas nedēļas. Džeriņš ir piedalījies visās astoņās "Dinamo" šosezon aizvadītajās spēlēs, kurās guva vienus vārtus.

Savukārt Dārziņam trešā perioda sākumā Meta Gilroja mestā ripa neveiksmīgi trāpīja pa seju, pārsitot "Dinamo" uzbrucējam lūpu un izsitot vairākus zobus. Taču "Dinamo" cer, ka Dārziņš jau pēc dažām dienām varētu atkal spēlēt.

Mājas spēļu sēriju "Dinamo" turpinās ceturtdien pret Podoļskas "Vitjaz" un sestdien pret Vladivostokas "Admiral".

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029