15.08.2014. 13:00
Zaudējumu Baškortostānas Republikas kausa izcīņas turnīrā piektdien piedzīvoja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas «Dinamo», kas Ufā ar 2:3 piekāpās Maskavas apgabala «Atlant» hokejistiem.

• Rīgas «Dinamo» Ufā pieveic vietējo «Salavat Julajev» vakar
  • Rīgas «Dinamo» no Maskavas esot saņēmusi 5 miljonus eiro 2014. g. 13. augusts
  • Savickis: Bez Krievijas naudas mēs KHL nevarētu spēlēt 2014. g. 24. jūlijs

Rezultātu spēles pirmajā minūtēs vairākumā atklāja Andrejs Taratuhins, kurš no iemetiena apļa negaidīti pārspēja «Dinamo» vārtsargu Jakubu Sedlāčeku. Izlīdzinājumu Arta Ābola vadītā komanda panāca cīņas 8.minūtē, kad pēc lieliskas izspēles ripu tukšos vārtos trieca Dārziņš. Pirmā perioda izskaņā rīdzinieki palika mazākumā un šo pārsvaru izmantoja «Atlant», pēc lieliska solo reida vārtus gūstot Ondržejam Ņemecam.

Otrajā trešdaļās abas komandas apmainījās ar vairākiem ļoti bīstamiem uzbrukumiem, tomēr rezultāts palika nemainīgs.

Trešās trešdaļas izskaņā Taratuhins pēc uzvarēta iemetiena guva savus otros vārtus spēlē, bet brīdi vēlāk Andris Džeriņš no vārtu priekšas deficītu samazināja līdz minimumam. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās, lai gan izdevības bija abām komandām.

Vārtu guvēji: 1:0 Andrejs Taratuhins (vairākumā), 1:1 Lauris Dārziņš (Džeriņš, Indrašis) (vairākumā), 2:1 Ondržejs Ņemecs (vairākumā), 3:1 Andrejs Taratuhins, 2:3 Andris Džeriņš (Dārziņš, Augstkalns) (vairākumā).

Pēc spēles komandas izpildīja pēcspēles metienus, kuros ar 2:0 pārāki bija Rīgas vienības hokejisti. Savas izdevības realizēja Lauris Dārziņš un Roberts Bukarts, bet Jakubs Sedlāčeks palika nepārspēts.

Rīgas «Dinamo» sastāvs mačam ar «Atlant»

Vārtsargi: #36 Jakubs Sedlāčeks (#35 Nils Grīnfogels);

Aizsargi: #38 Ēriks Ševčenko – #72 Josefs Hrabals, #5 Čejs Dženovejs - #80 Georgijs Pujacs (C), #11 Kristaps Sotnieks - #27 Mārtiņš Porejs, #61 Edmunds Augstkalns;

Uzbrucēji: #81 Marssels Hosa - #24 Pjotrs Ščastļivijs - #87 Gints Meija, #90 Lauris Dārziņš - #25 Andris Džeriņš - #70 Miks Indrašis, #71 Roberts Bukarts - #96 Māris Bičevskis - #7 Jānis Ozoliņš, #95 Juris Upītis - #18 Rodrigo Ābols - #47 Mārtiņš Cipulis, #13 Gunārs Skvorcovs.

Dienu iepriekš «Dinamo» ar rezultātu 3:2 apspēlēja vietējo Salavat Julajev», kuru pārstāv Latvijas valstsvienības aizsargs Artūrs Kulda.

Rīgas «Dinamo» sestdien tiksies ar iepriekšējās sezonas KHL čempionvienību Magņitogorskas «Metallurg», bet svētdien paredzēts mačs ar ambiciozo Sanktpēterburgas SKA.

«Dinamo» treneru korpuss uz Ufu līdzi ņēmis 28 hokejistus. Šobrīd līgumsaistības noslēgtas vien ar 14 spēlētājiem, jo klubu ilgāku laiku nomoka finansiālas problēmas.

Pēc atgriešanās no Ufas «Dinamo» turpinās treniņus, 26. augustā sāks dalību pašu rīkotajā «Latvijas Dzelzceļa kausā», bet jauno sezonu iesāks 6. septembrī pret Minskas «Dinamo» vienību no Baltkrievijas.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801