05.10.2015. 18:01
Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izbraukuma spēlē pirmdien izcīnīja Rīgas «Dinamo» komanda, viesos ar 2:1 «bullīšos» pieveicot Arta Ābola vadīto, vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto «Lada» vienību, kas līdz ar to piedzīvoja desmito neveiksmi pēc kārtas.

Informācija tiek papildināta...

Vārtu guvēji:

1:0 Andris Džeriņš (21:37).

1:1 Vasīlijs Streļcovs (Romānovs, Vorobjovs) (38:00).

2:1 Miks Indrašis («bullītis», 65:00).

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas «Dinamo» ar 17 spēlēs izcīnītiem 23 punktiem šobrīd ieņem 11. pozīciju, bet «Lada» ir vājākā komanda Austrumu konferencē un visā līgā. Līdzšinējos 17 mačos tā izcīnījusi vien 9 punktus.

5 minūtes līdz 2.perioda beigām. Pirmais 2 min. noraidījums. Iespēja Rīgai vairākumā— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 20:32 20:32

Līdz ar to uzvaru ar 2:1 «bullīšos» izcīna Rīgas «Dinamo» komanda.

20:18

Spēles 65 minūtes noslēgušās. Pēc brīža sekos mača uzvarētāja noteikšanas metienu sērija.

20:17

Papildlaikā jāspēlē vēl minūte.

20:13

Gints Meija izkārto sev labu metienu. Ripu ar plecu atvaira Edgars Masaļskis.

20:11

Sācies papildlaiks!

20:08

Pamatlaiks noslēdzies. Pēc nospēlētām 60 minūtēm komandas cīnās neizšķirti 1:1. Sekos piecu minūšu papildlaiks.

20:02

Mazāk par piecām minūtēm līdz pamatlaika beigām. Pēdējās minūtēs iniciatīva pieder laukuma saimniekiem.

19:57

Teicama izdevība Miķelim Rēdliham, bet viņam ripu neizdodas ievirzīt Edgara Masaļska vārtos.

19:54

Trešajā trešdaļā aizvadītas 10 minūtes.

19:50

Mikam Indrašim divu minūšu noraidījums par pretinieka klupināšanu.

19:48

Lieliska iespēja LADA komandai, Ēriksons glābj. Kundrātekam 2 min. noraidījums par vārtu izgrūšanu— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

19:23

Otrā trešdaļa noslēgusies. Rezultāts pēc nospēlētām 40 minūtēm ir 1:1.

19:19

Vārti! 1:1. Ēriks Ševčenko kļūdās savā aizsardzības zonā, ko izmanto «Lada» hokejisti. Ripas lidojuma virzienu vārtu priekšā maina Vasīlijs Streļcovs, panākot izlīdzinājumu mačā.

19:14

19:08

Līdz šim tiesneši nav fiksējuši nevienu noteikumu pārkāpumu.

19:05

Spēlē nospēlētas 30 minūtes.

18:57

Otrās trešdaļas sākumā «Dinamo» izmantojuši vairākas vārtu gūšanas iespējas.

18:56

Vārti! 1:0. «Dinamo» atklāj rezultātu. Vārtus viesiem guva Andris Džeriņš.

18:32

Pirmā trešdaļa noslēgusies. Rezultāts pēc aizvadītām 20 minūtēm ir 0:0.

18:29

Toljati rindās šovakar divi ļoooti motivēti vīri. Viens aiz apmales, otrs vārtos! Veci neapmaksāti rēķini. Īpaši tam, kurš vārtos!— Jānis Celmiņš (@JanisCelmins)

18:26

Īsā laikā Ville Leino un Miks Indrašis izdara metienus par Edgara Masaļska vārtiem. «Lada» vārtsargs spēlē nekļūdīgi.

18:19

on Oct 5, 2015 at 7:30am PDT

18:16

Pirmajā trešdaļā aizritējušas deviņas minūtes.

18:13

KHL tiešsaistes protokols vēsta, ka spēli klātienē skatās 3500 skatītāju.

18:12

Skaisti, nonākdams teicamā metiena pozīcijā, nospēlē Roberts Locāns. Viņa metienu atsit Masaļskis.

18:07

Savainojumu guvis «Dinamo» aizsargs Aleksandrs Jerofejevs. Pēc spēka paņēmiena pret laukuma apmali viņš ietriecās aizsargstiklā. Uz ledus asinis. Jerofejevs pats saviem spēkiem devās uz ģērbtuvēm. Laukuma uzkopšana prasa vairākas minūtes.

18:04

Pirmajās minūtēs nedaudz aktīvāk spēlē viesi no Rīgas, taču pagaidām bīstamus momentus pie Masaļska vārtiem izveidot neizdodas.

18:00

«Lada» vārtus sargā Edgars Masaļskis, kamēr par «Dinamo» vārtu drošību rūpējas Joakims Ēriksons.

17:59

Valstu himnas atskaņotas un mačs var sākties.

16:36

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlei ar «Lada»

Vārtsargi: Joakims Ēriksons, (Nils Grīnfogels);

Aizsargi: Guntis Galviņš, Oskars Cibuļskis, Tomāšs Kundrāteks, Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks, Aleksandrs Jerofejevs, Ēriks Ševčenko;

Uzbrucēji: Miķelis Rēdlihs, Tims Sestito, Gints Meija, Lauris Dārziņš, Ville Leino, Miks Indrašis, Kaspars Saulietis, Andris Džeriņš, Gunārs Skvorcovs, Nikolajs Jeļisejevs, Armands Bērziņš un Roberts Locāns.

16:34

Šodien nelielu veselības problēmu dēļ spēlei netika pieteikts vārtsargs Jakubs Sedlāčeks, līdz ar to Rīgas «Dinamo» sastāvā pieteikti divi vārtsargi ar labās puses satvērienu – Joakims Ēriksons un Nils Grīnfogels, kas ir visai unikāls gadījums.