05.10.2015. 18:01
Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izbraukuma spēlē pirmdien izcīnīja Rīgas «Dinamo» komanda, viesos ar 2:1 «bullīšos» pieveicot Arta Ābola vadīto, vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto «Lada» vienību, kas līdz ar to piedzīvoja desmito neveiksmi pēc kārtas. Tikmēr Rīgas hokejistiem šis ir trešais panākums pēc kārtas.

• Vai «Dinamo» sagādās Ābola «Lada» 10. zaudējumu pēc kārtas? šodien
  • Bukarts nosūtīts uz «Dinamo» fārmklubu 2015. g. 3. oktobris
  • Robinsonu un Elisonu atzīst par KHL nedēļas labākajiem spēlētājiem šodien

Informācija tiek papildināta...

Vārtu guvēji:

1:0 Andris Džeriņš (21:37).

1:1 Vasīlijs Streļcovs (Romānovs, Vorobjovs) (38:00).

2:1 Miks Indrašis («bullītis», 65:00).

Metieni: 26 - 31

Soda minūtes: 4 - 2

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas «Dinamo» ar 17 spēlēs izcīnītiem 23 punktiem šobrīd ieņem 10. pozīciju, bet «Lada» ir vājākā komanda Austrumu konferencē un visā līgā. Līdzšinējos 17 mačos tā izcīnījusi vien 9 punktus.

Šodien nelielu veselības problēmu dēļ spēlei netika pieteikts vārtsargs Jakubs Sedlāčeks, līdz ar to Rīgas «Dinamo» sastāvā pieteikti divi vārtsargi ar labās puses satvērienu – Joakims Ēriksons un Nils Grīnfogels, kas ir visai unikāls gadījums.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlei ar «Lada»

Vārtsargi: Joakims Ēriksons, (Nils Grīnfogels);

Aizsargi: Guntis Galviņš, Oskars Cibuļskis, Tomāšs Kundrāteks, Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks, Aleksandrs Jerofejevs, Ēriks Ševčenko;

Uzbrucēji: Miķelis Rēdlihs, Tims Sestito, Gints Meija, Lauris Dārziņš, Ville Leino, Miks Indrašis, Kaspars Saulietis, Andris Džeriņš, Gunārs Skvorcovs, Nikolajs Jeļisejevs, Armands Bērziņš un Roberts Locāns.

Valstu himnas atskaņotas un mačs var sākties.

«Lada» vārtus sargā Edgars Masaļskis, kamēr par «Dinamo» vārtu drošību rūpējas Joakims Ēriksons.

Pirmajās minūtēs nedaudz aktīvāk spēlē viesi no Rīgas, taču pagaidām bīstamus momentus pie Masaļska vārtiem izveidot neizdodas.

Savainojumu guvis «Dinamo» aizsargs Aleksandrs Jerofejevs. Pēc spēka paņēmiena pret laukuma apmali viņš ietriecās aizsargstiklā. Uz ledus asinis. Jerofejevs pats saviem spēkiem devās uz ģērbtuvēm. Laukuma uzkopšana prasa vairākas minūtes.

Skaisti, nonākdams teicamā metiena pozīcijā, nospēlē Roberts Locāns. Viņa metienu atsit Masaļskis.

KHL tiešsaistes protokols vēsta, ka spēli klātienē skatās 3500 skatītāju.

Pirmajā trešdaļā aizritējušas deviņas minūtes.

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on

Īsā laikā Ville Leino un Miks Indrašis izdara metienus par Edgara Masaļska vārtiem. «Lada» vārtsargs spēlē nekļūdīgi.

Toljati @hc_lada rindās šovakar divi ļoooti motivēti vīri. Viens aiz apmales, otrs vārtos! Veci neapmaksāti rēķini. Īpaši tam, kurš vārtos!— Jānis Celmiņš (@JanisCelmins) October 5, 2015

Pirmā trešdaļa noslēgusies. Rezultāts pēc aizvadītām 20 minūtēm ir 0:0.

Vārti! 1:0. «Dinamo» atklāj rezultātu. Vārtus viesiem guva Andris Džeriņš.

Otrās trešdaļas sākumā «Dinamo» izmantojuši vairākas vārtu gūšanas iespējas.

Spēlē nospēlētas 30 minūtes.

Līdz šim tiesneši nav fiksējuši nevienu noteikumu pārkāpumu.

5 minūtes līdz 2.perioda beigām. Pirmais 2 min. noraidījums. Iespēja Rīgai vairākumā— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) October 5, 2015

Vārti! 1:1. Ēriks Ševčenko kļūdās savā aizsardzības zonā, ko izmanto «Lada» hokejisti. Ripas lidojuma virzienu vārtu priekšā maina Vasīlijs Streļcovs, panākot izlīdzinājumu mačā.

Otrā trešdaļa noslēgusies. Rezultāts pēc nospēlētām 40 minūtēm ir 1:1.

Lieliska iespēja LADA komandai, Ēriksons glābj. Kundrātekam 2 min. noraidījums par vārtu izgrūšanu— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) October 5, 2015

Mikam Indrašim divu minūšu noraidījums par pretinieka klupināšanu.

Trešajā trešdaļā aizvadītas 10 minūtes.

Teicama izdevība Miķelim Rēdliham, bet viņam ripu neizdodas ievirzīt Edgara Masaļska vārtos.

Mazāk par piecām minūtēm līdz pamatlaika beigām. Pēdējās minūtēs iniciatīva pieder laukuma saimniekiem.

Pamatlaiks noslēdzies. Pēc nospēlētām 60 minūtēm komandas cīnās neizšķirti 1:1. Sekos piecu minūšu papildlaiks.

Sācies papildlaiks!

Gints Meija izkārto sev labu metienu. Ripu ar plecu atvaira Edgars Masaļskis.

Papildlaikā jāspēlē vēl minūte.

Spēles 65 minūtes noslēgušās. Pēc brīža sekos mača uzvarētāja noteikšanas metienu sērija.