04.12.2013. 21:44
Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas „Dinamo” spēlē pret Jaroslavļas „Lokomotiv” nokļuva pirmā nokļuva iedzinējos, taču divi Kaila Vilsona un viens Krišjāņa Rēdliha un Mika Indraša vārtu guvums palīdzēja izcīnīt uzvaru 4:1 pār komandu, kura KHL ielaidusi vismazāk vārtu.

Spēli pret Jaroslavļas „Lokomotiv” un Miķeli Rēdlihu Rīgas klubs iesāka ar apņēmību pēc divām zaudētām spēlēm atgriezties uz panākumu ceļu, kas atspoguļojās arī komandas sniegumā. Labas izdevības bija Marselam Hosam un Andrim Džeriņam, spēcīgs metiens padevās Metam Robinsonam, tiesa, vārti pirmajā periodā netika gūti, lai arī iespēju rīdziniekiem netrūka. Savukārt viesiem bija vairākas iespējas Kaila Vilsona nopelnītā vairākuma laikā, un pirmajā periodā viņi izdarīja divreiz vairāk metienu nekā „Dinamo” (11:5).

Otrā perioda vidū ļoti tuvu vārtu guvumam bija debitants Rustams Begovs, pēc kura metiena ripa izslīdēja cauri „Lokomotiv” vārtsarga Vitālija Koļesņika kājsargiem, taču tai iekļūt vārtos neļāva viesu aizsargs. Kā jau sportā saka – neiemet tu, iemetīs tev! Brītiņu pēc Begova iespējas „Lokomotiv” jau bija rīdzinieku zonā un pēc Stefana Kronvala metiena ripu vārtos pielabo Emīls Gaļimovs, panākot 1:0 „Lokomotiv” labā.

„Lokomotiv” pārsvars savu aktualitāti saglabāja tikai pāris minūtes, jo 33. minūtē pēc Mika Indraša eleganti veiktā metiena pirmais pie atlēkušās ripas bija Kails Vilsons, kurš panāca izlīdzinājumu. „Dinamo” bija vēl vairākas labas izdevības izvirzīties vadībā jau otrajā periodā, taču neviena tik laba kā „Lokomotiv” 34. minūtē, kad savu meistarību bija spiests nodemonstrēt Telkvists.

„Dinamo” mača vadību pārņēma 50. minūtē, kad kārtīgi pacīnījās Juris Upītis, un pēc viņa aktivitātes un piespēles savus otros vārtus mačā guva Vilsons. Drīz „Lokomotiv” nokļuva mazākumā, un sava brāļa Miķela klubam trešo golu iemeta Krišjānis Rēdlihs, kurš ar lielmeistara cienīgu pauzi pieturēja ripu, noguldīja pretinieku un panāca 3:1.

Pēdējā minūtē pie Telkvista vārtiem arī izcēlās asumi, kuros pa četrām soda minūtēm nopelnīja Vilsons un Sergejs Plotņikovs, taču spēles gaitās tas vairs neko nemainījas. Mača beigās punktu spēlei vēl pielika Miks Indrašis, realizējot paša nopelnīto bullīti un panākot 4:1, un līdz ar to "Dinamo" pēc diviem zaudētiem mačiem atkal izcīnījusi uzvaru, turklāt samērā pārliecinošu.

Savu nākamo maču "Dinamo" aizvadīs piektdien, kad uzņems Rietumu konferences šobrīd 12. spēcīgāko vienību "Severstaļ".

Rīgas „Dinamo”- Jaroslavļas „Lokomotiv” 4:1 (0:0, 1:1, 3:0 )Vārti:29:37 Gaļimovs (Kronvals, Čerņikovs) 0:1, 32:24 Vilsons (Indrašis, Hosa) 1:1, 49:46 Vilsons (Upītis) 2:1, K. Rēdlihs (Indrašis, Šehura, vair.) 3:1 59:09 Indrašis (s.m.) 4:1Soda minūtes: 6:6Metieni:26:27Vārtsargi: Telkvists - Koļesņiks

Rīgas Dinamo: Mikaels Telkvists (Rihards Cimermanis); Arvīds Reķis - Sandis Ozoliņš, Kristaps Sotnieks - Mets Robinsons, Krišjānis Rēdlihs - Jēkabs Rēdlihs; Juris Upītis - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Miks Indrašis - Pols Šehura - Mārtiņš Cipulis, Roberts Bukarts - Andris Džeriņš - Vitālijs Pavlovs, Gunārs Skvorcovs - Rustams Begovs - Māris Bičevskis.