22.02.2012. 19:30
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd aizvada kārtējo spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā, savā laukumā uzņemot Austrumu zonas pastarīti Novosibirskas «Sibirj». Rezultāts trešajā trešdaļā ir 2:1 viesu labā.

Resursi

• Rīgas «Dinamo» piekāpjas «Atlant» komandai
  • Šuplers atstādināts no CSKA galvenā trenera amata
RIETUMU KONFERENCE

1.SKA 52 - 107* 2.Torpedo 52 – 87* -------------------------------------------- 3.Maskavas Dinamo 52 – 101 4.Atlant 52 - 84 5.Severstal 52 - 83 6.Minskas Dinamo 53 - 817.Rīgas Dinamo 51 - 71 8.CSKA 53 - 68 ------------------------------------------- 9.Spartak 52 - 6210.LEV 52 - 54 11.Vitjaz 52 - 42 -------------------------------------------(Vieta, komanda, spēles, punkti). *Divīziju līdervienības.

LASI CITUR: TIEŠRAIDE INTERNETĀ

Spēle sākās līdzīgā cīņā un abas komandas izveidoja pāris labus uzbrukumus, bet mača ceturtajā minūtē uz noraidīto spēlētāju soliņa devās «Dinamo» aizsargs Jēkabs Rēdlihs. Tomēr vairākumā viesi darbojās nepārliecinoši un lielu briesmu Krisa Holta sargātajiem vārtiem nebija.

Piecas minūtes vēlāk iespēja realizēt vairākumu bija jau Latvijas klubam, taču arī rīdzinieki nesēja bīstami apdraudēt «Sibirj» vārtus un rezultāts nemainījās.

Pirmās trešdaļas vidū abpusēju divu minūšu noraidījumu saņēma Aleksandrs Ņiživijs un Jurijs Petrovs, tomēr arī šādos sastāvos neviena komanda vārtus nespēja gūt. Cīņas rezultāts tika atklāts piecas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām, kad Soloduhins izrādījās acīgākais burzmā «Dinamo» vārtu priekšā un ieraidīja ripu vārtos.

Mača galvenais tienesis gan vēl devās skatīties video atkārtojumu, tomēr vārtu guvumu ieskaitīja.

Neizšķirtu rīdziniekiem izdevās panākt pēc nepilnām trijām minūtēm, kad Ankipāns veica piespēli no aizvārtes, taču ripa atsitās pret nūju vienam no «Sibirj» hokejistiem un ieslīdēja vārtos - 1:1. Līdz pirmās trešdaļas beigām neliels pārsvars piederēja «Dinamo», tomēr rezultāts vairs nemainījās.

Jau pašā otrās trešdaļas sākumā laukuma saimniekiem nācās spēlēt mazākumā, tomēr «Sibirj» vairākumā nebija daudz iespēju gūt vārtus, bet pāris minūtes vēlāk uz noraidīto spēlētāju soliņa devās jau viesu komandas aizsargs Aleksandrs Tarasovs, taču arī rīdzinieki vairākumā spēlēja pasīvi un nespēja bīstami apdraudēt Jurija Kļučņikova sargātos vārtus.

Izturējuši mazākumu, «Sibirj» hokejisti ļoti uzcītīgi metās uzbrukt «Dinamo» vārtiem un spēles 33.minūtē izvirzījās vadībā, kad Rafaela Batiršina metienu no zilās līnijas vārtu priekšā sekmīgi pielaboja Enlunds.

Mača turpinājumā daudz vairāk uzbruka «Dinamo» hokejisti, taču «Sibirj» ļoti disciplinēti spēlēja aizsardzībā un neļāva mājiniekiem jau otrajā trešdaļā panākt neizšķirtu.

Vārtu guvēji: 1:0 Vjačeslavs Soloduhins (Mališevs, 15:03), 1:1 Ģirts Ankipāns (Luseniuss, Galviņš, 17:52), 2:1 Jūnass Enlunds (Batiršins, Drugovs, 32:45).

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs

Vārtsargi: Kriss Holts (Māris Jučers).

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Guntis Galviņš, Jēkabs Rēdlihs, Arvīds Reķis, Kristaps Sotnieks un Oskars Cibuļskis.

Uzbrucēji: Mārtiņš Karsums, Jānis Sprukts, Miķelis Rēdlihs, Aleksandrs Ņiživijs, Marsels Hosa, Niklass Lusenius, Ģirts Ankipāns, Roberts Bukarts, Džeimijs Lundmarks, Gints Meija, Māris Bičevskis.

Bez Ozoliņa un Varga

Vakar no «Dinamo» nometnes pienāca ziņas, ka tuvākajās divās spēlēs nelielu veselības problēmu dēļ nevarēs palīdzēt aizsargs Sandis Ozoliņš un uzbrucējs Frēdriks Vargs, bet pēc rokas savainojuma sadziedēšanas ierindā atgriezīsies aizsargs Rodrigo Laviņš. Viņš varētu tikt pieteikts kā septītais aizsargs.

Reklāma // Ozoliņam un Vargam sezonas gaitā ir iekrājušies nelieli savainojumi, kas nav tik nopietni, lai pilnībā liegtu spēlēt, bet tajā pašā laikā hokejistiem rada diskomfortu un liedz demonstrēt savu labāko sniegumu.

Abu komandu pirmajā spēlē šosezon, kas risinājās novembra beigās, panākumu ar 5:3 svinēja «Sibirj» hokejisti.

Turnīra tabulas Austrumu konferencē «Sibirj» šobrīd ar 51 spēlē iekrātiem 55 punktiem ieņem 11. pozīciju, zaudējot cerības iekļūt Gagarina kausa izcīņā.

Nākamo spēli «Dinamo» aizvadīs piektdien, kad savu līdzjutēju priekšā uzņems Novokuzņeckas «Metallurg», bet regulārais čempionāts tiks noslēgts svētdien pret Tālo Austrumu vienību Habarovskas «Amur».