19.11.2013. 21:37

Rīgas «Dinamo» un Jaekaterinburgas «Avtomobilist» 3:1 (2:0, 0:0, 1:1). Pavlovs (Indrašis, Sotnieks, 12), Vilsons (Ščehura, Hosa, 19), Haščāks (Indrašis, 51); Simakovs (Jemeļejevs, 42).Vārtsargi: Telkvists (14/13) - Lobanovs (21/18).Soda minūtes: 6-6.

Nākamo spēli «Dinamo» komanda aizvadīs piektdien, kad ar maču pret Astanas «Baris» uzsāks četru izbraukuma spēļu sēriju.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:40 21:40

Malači!!!

— Artūrs Plēsnieks (@ArtursPlesnieks) 21:40

Pirmoreiz kluba vēsturē izdevies izcīnīt septiņas uzvaras pēc kārtas.

21:40

Spēle beigusies. Uzvara ar 3:1.

21:39

Pēdējās sekundēs Hosa trāpa pa vārtu pārliktni.

21:37

Jāspēlē 33 sekundes.

21:35

Mazākums izturēts, viesi turpina uzbrukt, Telkvists ripu tver.

58. minūte

Māris Bičevskis kļūdās viduszonā un pēc brīža pārkāpj noteikumus, atstājot Dinamo komandu mazākumā.

55. minūte

Artis Ābols pieprasa pusminūtes pārtraukumu.

51. minūte

3:1 - Pretuzbrukumā lieliski ripu apstrādā Indrašis, atdod piespēli Marcelam Haščākam, kurš raida ripu pustukšos vārtos.

21:23

Ļoti bīstams moments moments pie Dinamo vārtiem, tomēr beidzas mājiniekiem veiksmīgi.

21:12

Viesu pārsvars nemazinās. Dinamo aizstāvas.

21:11

Avtomobilist turpina uzbrukt un trāpa pa vārtu stabu.

42. minūte

2:1 - Aleksejs Simakovs apslido vārtus un raida ripu mājinieku vārtos.

21:07

Sākusies 3. trešdaļa.

21:07

20:50

Spēles 2. trešdaļa beigusies.

20:49

Otrās trešdaļas izskaņā aktīvāki ir viesi, tomēr rezultāts nemainās.

20:45

Jau vienādos sastāvos atbild Avtomobilist. Ripa pie Telkvista.

20:44

Laba iespēja arī Krišjānim Rēdliham, bet ripa lido vārtiem garām.

20:42

Ātras un labas saspēles, taču Hosa netrāpa pa ripu.

35. minūte

Jemeļejevs vēlreiz nopelna noraidījumu. Dinamo spēlēs piecatā pret trim minūti un 23 sekundes.

35. minūte

Eduards Levandovskis pārkāpj noteikumus pret Pavlovu - Dinamo vēlreiz spēlēs vairākumā.

20:35

Arī Dinamo hokejistiem vairākumu realizēt neizdodas.

31. minūte

Jemeļejevs par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju saņem noraidījumu.

20:32

Mazākums izturēts.

25. minūte

Toties Dinamo komanda par skaitliskā sastāva pārkāpumu saņem vēl vienu noraidījumu.

20:20

Mazākums izturēts. Vienādos sastāvos lūpa tiek pārsista Indrašim, taču tiesneši noteikumu pārkāpumu nesaskata.

21. minūte

Par sitienu pretiniekam ar nūju divu minūšu noraidījumu saņem Indrašis.

20:18

Sākusies 2. trešdaļa.

20:07

— Patriks Gailums (@Patrikooo) 20:00

Spēles 1. trešdaļa beigusies.

19. minūte

2:0 - Marcels Hosa piespēlē Polam Ščehuram, kurš zibenīgi nogādā ripu tālāk pie Kaila Vilsona, kuram atliek to raidīt pustukšos vārtos.

19:53

Abas komandas ik pa laikam pieļauj kļūdas, radot pretiniekiem iespējas vārtu gūšanai, tomēr līdz reāliem draudiem nenonāk.

12. minūte

1:0 - Miks Indrašis ieved ripu pretinieku zonā, atstāj to Vitālijam Pavlovam, kurš pārspēj vārtsargu Lobanovu.

9. minūte

Bīstams moments pie Dinamo vārtiem, tomēr viesu aizsargam Sami Lepistem vārtus gūt neizdodas.