26.01.2017. 19:40

, LSM.LV - Sports

Spēles rezultātu pirmajās trešdaļas 14. minūtē atklāja Astanas “Bars” vienība – spēlējot vairākumā, izdevību garām nelaida Romāns Starčenko.

Taču otrajā trešdaļā Rīgas “Dinamo” spēja panākt izlīdzinājumu – 28. minūtē, komandām spēlējot vienādos sastāvos un asistējot Robertam Lipsbergam un Mārim Bičevskim, ar vārtu guvumu izcēlās Miks Indrašis. Taču “Baris” nepalika atbildi parādā – nepilnas piecas minūtes līdz trešdaļas beigām, atkal jau izmantojot skaitlisko pārsvaru, ripu Jāņa Kalniņa sargātajos vārtos raidīja Naidžels Douss.

Trešās trešdaļas sestajā minūtē astanieši savu pārsvaru vēl palielināja – šoreiz precīzs bija Dastins Boids. SPēles izskaņā gan "Dinamo" nomainīja vārstargu pret sesto laukuma spēlētāju, un tas attaisnojās - Lauris Dārziņš spēja panākt rezultātu 2:3.

Rīgas “Dinamo” ar 54 spēlēs gūtiem 52 punktiem stabili ieņem KHL Rietumu konferences pēdējo vietu.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs Rīgā jau sestdien, kad pretim stāsies Jekaterinburgas “Avtomobilist”, kad ceturtdien ar 6:2 spēja uzvarēt Artūra Kuldas pārstāvēto vienību Helsinku “Jokerit”.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222