06.03.2013. 21:10
Rīgas «Dinamo» hokejisti šovakar KHL Cerību kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas pirmajā mačā savā laukumā trešajā periodā ar 3:2 ir vadībā pret Minskas «Dinamo».

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Rīgas «Dinamo» un Minskas «Dinamo» 3:2 (1:0, 2:1, 0:1). Bukarts (J. Rēdlihs, 3), Reķis (24), Cibuļskis (Bukarts, 35); Plets (Mihaļovs, Stepltons, 25), Hiršovics (43).Vārtsargi: Telkvists (19/17) - Lalands (17/14).Soda minūtes: 4-2.

«Dinamo» komandas pirmās divas maiņas bija jau pēdējos mačos ierastās - Karsums, Ščehura un Indrašis, kā arī Bukarts, Džeriņš un Džonsons, trešajā maiņā darbojās Upītis, Pavlovs un Meija, bet ceturtajā - Biezais, Bičevskis un Ivanāns. Tikmēr aizsardzībā pārus veidoja Sotnieks un Galviņš, Reķis un Krišjānis Rēdlihs, kā arī Laviņš un Cibuļskis, bet kā septītais aizsargs bija pieteikts Jēkabs Rēdlihs.

Mājiniekiem izdevās atklāt spēles rezultātu jau mača 3. minūtē, kad savus trešos vārtus Cerību kausa izcīņā guva Roberts Bukarts - 1:0. Arī turpinājumā «rīdzinieki» bija nedaudz aktīvāki un darbojas labāk nekā pretinieki, tomēr savas iespējas gūt vārtus radīja arī Minskas komanda, kura pirmās trešdaļas beigās divas minūtes spēlēja vairākumā.

Otrās trešdaļas sākumā pa vārtu stabiņu trāpīja Ščehura, bet 4. minūtē pēc Arvīda Reķa metiena ripa tieši no vārtu stabiņa veiksmīgi atlēca vārtos - 2:0, tomēr jau pēc 13. sekundēm «minskieši» vienus vārtus atguva, kad Telkvistu pārspēja Džefs Plets - 2:1. Pēc gūtajiem vārtiem viesi aktivizējās, tomēr perioda 15. minūtē pēc teicamas Bukarta piespēles 3:1 panāca Oskars Cibuļskis.

Trešajā periodā jau 3. minūtē Minskas komandas uzbrucējs Kims Hiršovics samazināja rezultāta starpību līdz minimumam - 3:2.

Informācija tiks papildināta...

Sērijas otrā spēle notiks ceturtdienas vakarā Rīgā, bet trešais un nepieciešamības gadījumā arī ceturtais mačs risināsies attiecīgi 11. un 12. martā Minskā.

Cerību kausa Austrumu konferences finālsērijā Jekaterinburgas «Avtomobilist» hokejisti ar 1-0 ir vadībā pret Habarovskas «Amur».