05.09.2013. 21:18

Rīgas «Dinamo» un Minskas «Dinamo» 2:1 (2:0, 0:0, 0:1). Meija (Hosa, 2), Vilsons (Rēdlihs, Hosa, 10, vair.); Mikflikers (Krajīčeks, 47).Vārtsargi: Telkvists (15/14) - Lalands (18/16).Soda minūtes: 6-2.

Latvijas komanda maču iesāka ļoti veiksmīgi - jau 2. minūtē ripa pēc Hosas metiena atlēca pie Ginta Meijas, kurš pārspēja «minskiešu» vārtsargu Lalandu - 1:0. Neilgi pēc tam Hosa atstāja «rīdziniekus» mazākumā, kuru izdevās izturēt, bet pirmās trešdaļas vidū vairākumu ieguva mājinieki un pēc teicamas Rēdliha piespēles vārtus guva Kails Vilsons - 2:0. Arī turpinājumā ievērojams pārsvars piederēja «rīdziniekiem», kuri bija tuvu trešo vārtu guvumam, tomēr pēc nospēlētām 20 minūtēm rezultāts palika 2:0.

Arī mača otrajā trešdaļā Rīgas komanda uzbruka vairāk un bīstamāk, kontrolējot cīņas gaitu, tomēr gan perioda sākumā, gan beigās nācās spēlēt mazākumā, bet viesiem pārspēt Telkvistu tā arī neizdevās.

Trešā perioda sākumā Minskas komandas spiediens uz mājinieku vārtiem beidzās ar kanādieša Džeikoba Mikflikera vārtu guvumu - 2:1, pēc kuras "rīdzinieku" galvenais treneris Ābols pieprasīja pusminūtes pārtraukumu.

Informācija tiks papildināta...

Nākamo spēli «Dinamo» hokejisti aizvadīs svētdien, kad izbraukuma spēļu sēriju sāks ar maču pret KHL debitantiem Zagrebas «Medveščak» (Horvātija), bet turpinās pret Maskavas «Spartak» (10. septembrī), Doņeckas «Donbass» (12. septembrī) un Maskavas CSKA (14. septembrī).