06.03.2013. 20:01
Rīgas «Dinamo» hokejisti šovakar KHL Cerību kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas pirmajā mačā savā laukumā pēc pirmās trešdaļas ar 1:0 ir vadībā pret Minskas «Dinamo».

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Rīgas «Dinamo» un Minskas «Dinamo» 1:0 (1:0, 0:0, 0:0). Bukarts (J. Rēdlihs, 3).Vārtsargi: Telkvists (10/10) - Lalands (7/6).Soda minūtes: 2-0.

«Dinamo» komandas pirmās divas maiņas bija jau pēdējos mačos ierastās - Karsums, Ščehura un Indrašis, kā arī Bukarts, Džeriņš un Džonsons, trešajā maiņā darbojās Upītis, Pavlovs un Meija, bet ceturtajā - Biezais, Bičevskis un Ivanāns. Tikmēr aizsardzībā pārus veidoja Sotnieks un Galviņš, Reķis un Krišjānis Rēdlihs, kā arī Laviņš un Cibuļskis, bet kā septītais aizsargs bija pieteikts Jēkabs Rēdlihs.

Informācija tiks papildināta...

Sērijas otrā spēle notiks ceturtdienas vakarā Rīgā, bet trešais un nepieciešamības gadījumā arī ceturtais mačs risināsies attiecīgi 11. un 12. martā Minskā.