19.09.2013. 21:43

Rīgas «Dinamo» un Maskavas «Dinamo» 2:2 (0:1, 1:0, 1:1). Hosa (Vilsons, 29), Ščehura (60); Pestuško (Novaks, Komarovs, 14, vair.), Pestuško (Novāks, 41).Vārtsargi: Telkvists (26/24) - Lazušins (19/18).Soda minūtes: 10-10.

Spēles ievadā pēc Cipuļa pārkāpuma pret Karsumu «rīdzinieki» palika četratā, tomēr divu minūšu laikā viesi reālus vārtu gūšanas momentus neizveidoja. Drīz pēc tam teicama iespēja pretuzbrukumā bija Cipulim, bet jau nākamajā «maskaviešu» pretuzbrukumā tuvu panākumam bija Novāks. Pirmās trešdaļas vidū viesi divreiz nopelnīja noraidījumus un «rīdzinieki» vairāk nekā minūti spēlēja piecatā pret trim, radot vairākus bīstamus momentus, taču pārspēt Lazušinu neizdevās.

Turpinājumā divus noraidījumus pēc kārtas saņēma Indrašis un Sotnieks, kā rezultātā mājinieki aptuveni pusotru minūti palika trijatā un Maksims Pestuško atklāja mača rezultātu - 0:1. Pirmā perioda beigu daļā «rīdzinieki» spēlēja aktīvi, tomēr reālu izdevību panākt izlīdzinājumu nebija.

Otro trešdaļu mājinieki sāka ļoti aktīvi un Cipulis trāpīja pa vārtu stabiņu, bet Rīgas «Dinamo» ofensīva noplaka pēc Indraša noraidījuma. Izturējuši skaitlisko mazākumu, «rīdzinieki» turpināja uzbrukt un pēc Vilsona piespēles savus otros vārtus šosezon guva slovāku uzbrucējs Marcels Hosa - 1:1.

Trešdaļas otrajā pusē laukuma saimnieki pēc Komarova noraidījuma ieguva iespēju spēlēt vairākumā, taču pēc nepilnas minūtes Ščehura pārkāpa noteikumus un spēle turpinājās četri pret četri. Nepilnos sastāvos pēc Karsuma metiena ripa trāpīja pa diviem vārtu stabiņiem, bet pēc tam «rīdzinieki» kārtējo reizi nesekmīgi centās izmantot viena vīra pārsvaru.

Trešais periods laukuma saimniekiem sākās ļoti neveiksmīgi, jo jau 10. sekundē Pestuško klupdams krizdams ieslidoja «rīdzinieku» zonā un pārspēja šīsdienas jubilāru Telkvistu - 1:2. Trešdaļas turpinājumā mājinieki centās uzbrukt un izveidoja arī pāris labus vārtu gūšanas momentus, bet spēles beigu daļā pēc Karsuma pārkāpuma ieguva vairākumu. Skaitliskajā pārsvarā radās laba izdevība panākt izlīdzinājumu, taču vairākums beidzās ar Indraša noraidījumu un cīņa turpinājās nepilnos sastāvos.