18.01.2013. 20:30
Rīgas «Dinamo» hokejisti šovakar KHL regulārā čempionāta spēlē savā laukumā otrajā trešdaļā cīnās neizšķirti 2:2 ar Ņižņijnovgorodas «Torpedo» komandu.

Rīgas «Dinamo» un Ņižņijnovgorodas «Torpedo» 2:2 (1:2, 1:0, 0:0). Ščehura (K. Rēdlihs, Indrašis, 8, vair.), Ščehura (Karsums, Porejs, 24); Potapovs (Varnakovs, Elisons, 4), Varnakovs (Jevsejenkovs, 18).Vārtsargi: Jučers (8/6) - Kovaļs (12/11).Soda minūtes: 2-2.

Šīvakara mačā pirmajā maiņā darbojās Karsums, Ščehura un Indrašis, otrajā maiņā blakus leģionāriem Žirū un Džonsonam ielikts Ankipāns, trešajā maiņā spēlē Meija, Džeriņš, Biezais, bet ceturtajā maiņā - Ivanāns, Bičevskis, Skvorcovs.

Jau spēles 4. minūtē viesiem izdevās atklāt mača rezultātu, kad Maksims Potapovs no aizvārtes izlidoja vārtu priekšā un raidīja ripu Jučera sargātajos vārtos - 0:1. Drīz pēc tam pēc Karsuma metiena ripa trāpīja pa «Torpedo» vārtu stabiņu, bet nedaudz vēlāk «rīdzinieki» ieguva tiesības uz vairākumu, kurā mājiniekiem pietika ar 24 sekundēm, lai Pols Ščehura no Krišjāņa Rēdliha piespēles panākt izlīdzinājumu - 1:1. Lai gan turpinājumā mājinieki bieži apdraudēja viesu vārtus, kuros ne sevišķi droši darbojās Kovaļs, nepilnas trīs minūtes līdz pirmā perioda beigām "Torpedo" kapteinis Mihails Varnakovs atjaunoja vadību Ņižņijnovgorodas komandai - 1:2.

Informācija tiks papildināta...

Atgādinām, ka mājas spēļu sēriju «rīdzinieki» trešdien sāka ar zaudējumu 1:2 līgas līdervienībai Sanktpēterburgas SKA.

Arī nākamās divas spēles «Dinamo» komanda aizvadīs savā laukumā, svētdien tiekoties ar Sanda Ozoliņa pārstāvēto Mitišču «Atlant» komandu, bet otrdien - ar Miķeļa Rēdliha pārstāvēto Jaroslavļas «Lokomotiv».