23.09.2013. 20:42

Rīgas «Dinamo» un Ņižņijnovgorodas «Torpedo» 2:2 (0:0, 2:2, 0:0). Ozoliņš (Vilsons, Ņiživijs, 29, vair.); Hietanens (Brents, Salminens, 21, vair.), Salminens (A. Makarovs, Immonens, 27). Vārtsargi: Sedlāčeks (13/11) - Gelašvili (15/14).Soda minūtes: 2-18.

Jau spēles sākumā mājinieki ieguva tiesības divas minūtes spēlēt vairākumā, taču realizēt pārsvaru neizdevās, bet vienādos sastāvos laukumā ritēja diezgan lēna un mierīga spēle bez bīstamiem momentiem pie komandu vārtiem. Labākā iespēja izcelties radās «Torpedo» komandai perioda vidū, tomēr pēc Brenta metiena «Dinamo» glāba vārtsargs Sedlāčeks. Bet trešdaļas pēdējā minūtē Ozoliņa pārkāpums atstāja laukuma saimniekus četratā.

Ja pirmās trešdaļas beigās «Torpedo» neguva vārtus, tad jau otrā perioda 44. sekundē somu aizsargs Jūso Hietanens vairākumā atklāja mača rezultātu - 0:1. Lai gan pēc zaudētajiem vārtiem «rīdzinieki» aktīvi metās uzbrukumā, 7. minūtē pēc Makarova metiena pie Sedlāčeka atvairītās ripas vārtu priekšā pirmais bija Sakari Salminens - 0:2.

Otrās trešdaļas vidū mājinieki otro reizi ieguva tiesības spēlēt vairākumā un jau pēc desmit sekundēm no Vilsona piespēles savus pirmos vārtus šosezon guva Sandis Ozoliņš - 1:2. Perioda beigu daļā viesi nopelnīja divus noraidījumus un uz divām minūtēm palika trijatā

Informācija tiks papildināta...

Nākamās četras spēles «Dinamo» aizvadīs viesos, kad izbraukuma tūrē spēkosies ar Habarovskas «Amur» (piektdien), Vladivostokas «Admiral» (svētdien), Novosibirskas «Sibirj» (otrdien) un Novokuzņeckas «Metallurg» (ceturtdien).