10.09.2013. 19:50

Rīgas «Dinamo» un Maskavas «Spartak» 1:1 (0:0, 1:1, 0:0). Ščehura (Indrašis, Robinsons, 34); Vandels (Sergejevs, 24, vair.).Vārtsargi: Telkvists (17/16) - Glāss (18/17).Soda minūtes: 18-29.

Spēles sākumā ievērojami vairāk bīstamu momentu radās pie «Dinamo» vārtiem - Ņikuļins trāpīja pa vārtu stabiņu, Krutova metienu atvairīja Telkvists, bet Kvints pēc ielaušanās «rīdzinieku» zonā nolēma piespēlēt, kas izrādījās lieki. Pēdējā epizodē Krišjānis Rēdlihs nopelnīja noraidījumu, tomēr divu minūšu laikā pārspēt «Dinamo» zviedru vārtsargu laukuma saimnieki neprata. Drīz pēc tam 2+10 minūšu noraidījumu saņēma Ozoliņš, taču arī šoreiz «Spartak» nespēja realizēt vairākumu. Pirmās trešdaļas turpinājumā pārsvars piederēja mājiniekiem, bet «Dinamo» atbildēja ar retiem uzbrukumiem, un pēc nospēlētām 20 minūtēm rezultāts nebija atklāts.

Otrās trešdaļas sākumā «Dinamo» izveidoja pāris bīstamus momentus pie mājinieku vārtiem, taču drīz pēc tam Meija trešoreiz spēlē atstāja «rīdziniekus» mazākumā. Ar trešo piegājienu «Spartak» tomēr sodīja viesus par nedisciplinētību, kad Telkvistu pārspēja Toms Vandels - 0:1. «rīdziniekiem» pirmoreiz šosezon nonākot iedzinējos. Cīņas turpinājumā spēle izlīdzinājās, bet perioda 14. minūtē pēc Indraša piespēles gar vārtiem precīzi meta Pols Ščehura - 1:1, tādējādi pārtraucot Glāsa «sauso» sēriju divarpus maču garumā. Trešdaļas izskaņā pirmo reizi mačā skaitlisko pārsvaru ieguva «Dinamo», tomēr rezultāts nemainījās.

Informācija tiks papildināta...

Izbraukuma tūri «Dinamo» komanda turpinās ceturtdien ar maču pret Oskara Bārtuļa pārstāvēto Doņeckas «Donbass», bet sestdien noslēgs ar spēli pret Maskavas CSKA.

Atgādinām, ka sezonas pirmajā spēlē «rīdzinieki» savā laukumā ar 2:1 pieveica Minskas «Dinamo», bet otrajā mačā viesos ar 5:1 pārspēja līgas jaunpienācējus Zagrebas «Medveščak».

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009