17.01.2014. 21:07

Rīgas «Dinamo» un Novosibirskas «Sibirj» 2:3 (1:1, 1:1, 0:1).  Haščāks (Skvorcovs, Ščehura, 11), Robinsons (Haščāks, 28, vair.); Moņa (Lehtere, Martinovs, 15, vair.), Kopeikins (Martinovs, 36), Gubins (Saņņikovs, 43). Vārtsargi: Sedlāčeks (28/25) - Bespalovs (8/6). Soda minūtes: 8-6.

Atgādinām, ka mājas spēļu sēriju «rīdzinieki» pirmdien sāka ar 2:5 zaudējumu Vladivostokas «Admiral», bet trešdien ar 4:3 papildlaikā pārspēja Novokuzņeckas «Metallurg».

Mājas spēļu sēriju «Dinamo» pabeigs svētdien, kad mērosies spēkiem ar Habarovskas «Amur» hokejistiem

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:13 21:13

Ņesterovs nopelna noraidījumu, Dinamo iegūst tiesības spēlēt vairākumā.

21:12

43. minūte - Sibirj pretuzbrukums 2 pret 1 un no Saņņikova piespēles vārtus gūst Oļegs Gubins.

20:45

Pēc viesu hokejista spēcīga metiena ripa trāpa Vilsonam pa galvu... Tomēr viņš saviem spēkiem atstāj laukumu.

20:44

Dinamo paliek mazākumā.

20:41

35. minūte - Sibirj uzbrucējs Aleksejs Kopeikins ar tālu, bet ļoti precīzu plaukstas metienu pārspēj Sedlāčeku.

20:37

2:2

20:32

Spēle gandrīz bez pauzēm, abas komandas spēlē aktīvi un cenšas uzbrukt.

20:29

28. minūte - Spēcīgs Meta Robinsona metiens no zilās līnijas un vairākums izmantots.

20:28

2:1

20:28

Dinamo iegūst tiesības spēlēt vairākumā. Noraidīts Ignatovičs.

20:24

20:19

Ozoliņš saņem divu minūšu noraidījumu. Dinamo trešoreiz mačā spēlēs mazākumā.

20:18

Sākusies 2. trešdaļa.

20:00

Spēles 1. trešdaļa beigusies.

19:58

Sedlāčeks spēlē droši. Mazākums izturēts.

19:57

Dinamo vēlreiz paliek mazākumā. Noraidīts Dārziņš.

19:52

15. minūte - Vairākumā pie Sedlāčeka atvairītās ripas pirmais ir Dmitrijs Moņa, panākot izlīdzinājumu.

19:52

1:1

19:52

19:45

11. minūte - Teicams pretuzbrukums 3 pret 2, Ščehura piespēlē Skvorcovam, kurš atdod ripu vārtu priekšā Marcelam Haščākam.

19:45

1:0

19:44

Arī šoreiz vairākumu realizēt neizdodas.

19:41

Sibirj fiksēts skaitliskā sastāva pārkāpums. Dinamo vēlreiz spēlēs vairākumā.

19:38

Vairākumu realizēt neizdodas.

19:37

Divu minūšu noraidījums Pļehanovam. Dinamo spēlēs vairākumā.

19:32

Jau pirmajā uzbrukumā izcelties varēja Lauris Dārziņš, kurš pēc divarpus sezonām atgriezies Dinamo komandā.

19:32

Dinamo vārtus sargā Sedlāčeks, viesiem vārtos Bespalovs.

19:32

Spēle sākusies.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430