04.12.2013. 21:03

Rīgas «Dinamo» un Jaroslavļas «Lokomotiv» 1:1 (0:0, 1:1, 0:0).  Vilsons (Hosa, Indrašis, 33); Gaļimovs (Čerņikovs, Kronvals, 10). Vārtsargi: Telkvists (16/15) - Koļesņiks (15/14). Soda minūtes: 2-0.

Atgādinām, ka mājas spēļu sēriju «rīdzinieki» svētdien sāka ar zaudējumu 1:2 mačā pret Maskavas apgabala «Atlant».

Nākamo spēli «Dinamo» komanda aizvadīs piektdien, kad «Arēnā Rīga» uzņems Čerepovecas «Severstaļ» komandu

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:04 21:04

Sākusies 3. trešdaļa.

20:48

Spēles 2. trešdaļa beigusies.

20:47

Trešdaļas pēdējās sekundēs Indrašim laba iespēja izcelties, tomēr Koļesņiks ripu atvaira.

20:38

Bīstams pretuzbrukums Lokomotiv izpildījumā, rezultāts nemainās.

20:38

Bukarts met, jau paceļ rokas, tomēr ripa trāpa pa vārtu stabu.

33. minūte

Hosa piespēlē Indrašim, kurš neskatoties izdara metienu, bet pie atvairītās ripas pirmais ir Vilsons.

20:36

1:1

20:34

Pa Tv Dinamo uz ipad Vef

— RolandsFreimanis (@Freimis6) 30. minūte

Ripa pēc Stafana Kronvala metiena un vairākiem rikošetiem no Emīla Gaļimova ielido Telkvista vārtos.

20:30

0:1

20:30

Bīstams moments pie viesu vārtiem, tomēr ripa vārtu līniju nešķērso.

20:23

Laba izdevība gūt vārtus Gaļimovam, taču rezultāts joprojām 0:0.

20:19

Turpinās lēna un miegaina spēle bez bīstamiem momentiem.

20:19

Sākusies 2. trešdaļa.

20:00

Spēles 1. trešdaļa beigusies.

19:54

Perioda pirmspēdējā minūte. Spēle turpinās mierīgā tempā.

19:51

Uzbrukumam pieslēdzas Ozoliņš, izdara metienu, tomēr rezultāts paliek nemainīgs.

19:50

Indraša piespēle uz vārtu priekšu Cipulim, ripa no uzbrucēja nūjas lido pāri vārtiem.

19:46

Mazākums izturēts.

9. minūte

Pretinieku zonā noteikumus pārkāpj Vilsons. Rīdziniekiem būs jāspēlē mazākumā.

19:37

Pirmajās minūtēs abas komandas apmainās uzbrukumiem, taču labu vārtu gūšanas iespēju pagaidām nav.