13.08.2013. 19:42

Video tiešraidi skaties «Eurosport 2» kanālā vai .

Rīgas «Dinamo» un Prāgas «Lev» 2:2 (1:1, 1:1, 0:0). Indrašis (Ščehura, Cibuļskis, 15), Bukarts (Indrašis, Robinsons, 25); Azevedo (Kubalīks, 5), Ridervāls (Kubalīks, 26).Vārtsargi: Telkvists (26/24) - Vehanens (10/8).Soda minūtes: 6-4.

Sastāvs:

Perioda otrajā pusē «Dinamo» ieguva tiesības uz vairākumu un Ščehura ar labu piespēli izvirzīja Miku Indraši aci pret aci ar Vehanenu, kuru šajā epizodē izdevās apspēlēt - 1:1. Drīz pēc tam Latvijas komanda vēlreiz ieguva tiesības spēlēt vairākumā, taču šoreiz atkārtot panākumu nespēja, bet pēdējās sekundēs «Dinamo» mazākumā atstāja Siksna.

Otrās trešdaļas sākumā «Lev» neprata realizēt skaitlisko pārsvaru, lai gan ripa vienā no epizodēm trāpīja pa vārtu pārliktni. Bet perioda 5. minūtē Indrašis atstāja ripu Robertam Bukartam, kurš raidīja ripu starp Vehanena kājsargiem - 2:1. Tomēr «rīdzinieki» vadībā bija vien 100 sekundes, jo ar ļoti precīzu metienu Telkvistu pārspēja viņa tautietis «Lev» komandā Kalle Ridervāls - 2:2. Trešdaļas vidū pēc Cibuļska noraidījuma Latvijas komanda palika mazākumā, tomēr četratā izturēja, bet arī perioda turpinājumā vairāk bīstamu momentu radās pie «Dinamo» vārtiem.

Informācija tiks papildināta...

Šīsdienas pirmajā mačā Kazaņas «Ak Bars» komanda ar 6:1 sagrāva Ufas «Salavat Julajev» hokejistus.

Atgādinām, ka pirmdien Latvijas komanda turnīru iesāka ar 3:2 uzvaru papildlaikā pār «Ak Bars» hokejistiem, bet «Lev» ar 1:0 pārspēja «Salavat Julajev»

Ceturtdien, plkst. 14.00 «Dinamo» mērosies spēkiem ar «Salavat Julajev», bet piektdien aizvadīs maču par pirmo vai trešo vietu turnīrā.