02.03.2013. 18:25
Rīgas «Dinamo» hokejisti šovakar KHL Cerību kausa izcīņas pirmās kārtas sērijas trešajā mačā viesos pēc otrās trešdaļas ar 0:2 zaudē Oskara Bārtuļa pārstāvēto Doņeckas «Donbass» komandu.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Rīgas «Dinamo» un Doņeckas «Donbass» 0:2 (0:1, 0:1, 0:0). Kagarļickis (Robiteils, 3), Kagarļickis (Bārtulis, 21).Vārtsargi: Telkvists (18/16) - Holts (18/18).Soda minūtes: 6-6.

«Dinamo» pirmajā maiņā atkal laukumā devās Karsums, Ščehura un Indrašis, otrajā maiņā spēlēja Bukarts, Džeriņš un Džonsons, trešajā - Upītis, Pavlovs un Skvorcovs, ceturtajā maiņā - Ivanāns, Bičevskis un Biezais, bet kā 13. uzbrucējs tika pieteikts Meija. Tikmēr aizsardzībā pārus veidoja Sotnieks un Galviņš, brāļi Rēdlihi, kā arī Laviņš un Cibuļskis.

Jau spēles 3. minūtē «Donbass» komanda izdevās labs pretuzbrukums, un izgājienā divi pret vienu no Robiteila piespēles vārtus guva Dmitrijs Kagarļickis - 0:1. Tomēr kopumā mača sākumā vairāk uzbruka «rīdzinieki», bet viesi galvenokārt atbildēja ar pretuzbrukumiem, vienā no kuriem pēc Petersona metiena ripa trāpīja pa vārtu stabiņu. Perioda izskaņā «Dinamo» ieguva tiesības uz skaitlisko vairākumu, taču to realizēt neprata.

Otrajā trešdaļā jau 34. sekundē aci pret aci ar Telkvistu izskrēja Kagarļickis, gūstot savus otros vārtus mačā un panākot jau 0:2. Turpinājumā abas komandas daudz laika pavadīja nevienādos sastāvos, bet «rīdzinieku» pārsvars vairs nebija tik pamanāms kā pirmajā trešdaļā. Vislabākā izdevība samazināt rezultāta starpību bija Džonsonam, taču viņa duelī ar Holtu uzvarēja vārtsargs.