23.10.2013. 21:03

Rīgas «Dinamo» un Maskavas CSKA 3:3 (3:1, 0:2, 0:0). Ščehura (Ņiživijs, Meija, 2), Ščehura (Meija, Ozoliņš, 8), Bukarts (Indrašis, 9); Mišarins (10), Grigorenko (Mišarins, Žarkovs, 21), Morozovs (Mišarins, Grigorenko, 37, vair.).Vārtsargi: Telkvists (25/22) - Staņa (14/11).Soda minūtes: 4-0.

Maču «rīdzinieki» iesāka ļoti veiksmīgi - jau 73. sekundē teicamu Meija un Ņiživija saspēli ar precīzu metienu noslēdza Pols Ščehura - 1:0. Mājinieki turpināja uzbrukt un 8. minūtē rezultāts kļuva 2:0, kad pēc izcilas Meijas piespēles lieliski nospēlēja arī Šcehura, gūstot savus otros vārtus. Bet jau pēc pusotras minūtes «Dinamo» veica vēl vienu teicamu saspēli un no Indraša piespēles savus pirmos vārtus šosezon guva Roberts Bukarts - 3:0.

Aizritēja tikai 72 sekundes un tika gūti vēl vieni vārti, taču šoreiz izcēlās CSKA komanda - Telkvistu pārspēja Georgijs Mišarins (3:1). Trešdaļas turpinājumā pēc Laviņa noraidījuma mājinieki divas minūtes cīnījās četratā, tomēr CSKA neprata realizēt vairākumu.

Otrajā trešdaļā jau 14. sekundē Igors Grigorenko samazināja rezultāta starpību līdz minimumam - 3:2. Bet nepilnas četras minūtes līdz perioda beigām, kad «Dinamo» spēlēja mazākumā, Aleksejs Morozovs panāca izlīdzinājumu - 3:3.

Informācija tiek papildināta...

Nākamo spēli «Dinamo» aizvadīs sestdien, kad ar maču pret Sanktpēterburgas SKA uzsāks četru izbraukuma spēļu sēriju.