23.10.2013. 19:45

Rīgas «Dinamo» un Maskavas CSKA 3:1 (3:1, 0:0, 0:0). Ščehura (Ņiživijs, Meija, 2), Ščehura (Meija, Ozoliņš, 8), Bukarts (Indrašis, 10); .Vārtsargi: Telkvists (5/4) - Staņa (7/4).

Maču «rīdzinieki» iesāka ļoti veiksmīgi - jau 73. sekundē teicamu Meija un Ņiživija saspēli ar precīzu metienu noslēdza Pols Ščehura - 1:0. Mājinieki turpināja uzbrukt un 8. minūtē rezultāts kļuva 2:0, kad pēc izcilas Meijas piespēles lieliski nospēlēja arī Šcehura, gūstot savus otros vārtus. Bet jau pēc pusotras minūtes «Dinamo» veica vēl vienu teicamu saspēli un no Indraša piespēles savus pirmos vārtus šosezon guva Roberts Bukarts - 3:0.

Informācija tiek papildināta...

Nākamo spēli «Dinamo» aizvadīs sestdien, kad ar maču pret Sanktpēterburgas SKA uzsāks četru izbraukuma spēļu sēriju.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]