14.09.2013. 18:23

Rīgas «Dinamo» un Maskavas CSKA 1:1 (1:0, 0:1, 0:0). Indrašis (Bukarts, Robinsons, 20, vair.); Gončarovs (Radulovs, Grigorenko, 28, vair.).Vārtsargi: Telkvists (20/19) - Staņa (15/14).Soda minūtes: 15-13.

Jau no mača pirmajām sekundēm CSKA metās uzbrukumā un izveidoja vairākus bīstamus momentus pie viesu vārtiem, bet vistuvāk panākuma bija Fjodorovs, kurš tukšu vārtu priekšā netrāpīja pa ripu. Tāpat jāizceļ, ka jau 4. minūtē notika kautiņš, kurā dūres izvicināja jau minētais Fjodorovs un Hosa, bet pēc tam CSKA bija vēl pāris teicamas iespējas atklāt rezultātu. Arī turpinājumā mājiniekiem piederēja pārsvars, turklāt pēc Sotnieka noraidījuma «rīdzinieki» palika četratā, bet vairākumu CSKA realizēt nespēja.

Pirmās trešdaļas otrajā pusē spēle izlīdzinājās un arī pie CSKA vārtiem sāka rasties vārtu gūšanas iespējas. Perioda izskaņā «rīdzinieki» divas reizes spēlēja vairākumā un ar otro piegājienu skaitlisko pārsvaru pārvērta vārtu guvumā - teicamu Robinsona un Bukarta saspēli 36 sekundes līdz trešdaļas beigām ar precīzu metienu pabeidza Miks Indrašis - 1:0.

Otrā perioda sākumā pēc Upīša un Ščehuras pārkāpumiem «Dinamo» divreiz pēc kārtas palika mazākumā un otrajā vairākumā CSKA panāca izlīdzinājumu, kad no Radulova piespēles precīzi meta aizsargs Maksims Gončarovs - 1:1. Turpinājumā abas komandas pa reizei nesekmīgi centās izmantot vairākumu, bet vienādos sastāvos neliels pārsvars bija laukuma saimniekiem. Trešdaļas pēdējā minūtē «rīdziniekiem» vadību varēja atjaunot Indrašis, taču šoreiz pārspēt Staņu viņam neizdevās.

Informācija tiks papildināta...

Nākamo spēli «rīdzinieki» aizvadīs otrdien, 17. septembrī, kad savā laukumā uzņems Kazaņas «Ak Bars» komandu.

Atgādinām, ka sezonu «Dinamo» sāka ar uzvaru 2:1 savā laukumā pār Minskas «Dinamo», bet turpināja ar trim uzvarām izbraukumā - 5:1 pār Zagrebas «Medveščak», 3:1 pār Maskavas «Spartak» un 4:2 pār Doņeckas «Donbass».