22.11.2013. 16:49

Rīgas «Dinamo» un Astanas «Baris» 3:3 (1:0, 2:3, 0:0). Hosa (17), K. Rēdlihs (Ņiživijs, Indrašis, 24, vair.), Hosa (Ozoliņš, 26, vair.); Boids (Douzs, Bočenskis, 25), Starčenko (Rudenko, Antropovs, 38), Boids (Bārkers, 40, vair.).Vārtsargi: Telkvists (23/20) - Ahonens (11/8).Soda minūtes: 6-6.

Izbraukuma spēļu sērijas turpinājumā «Dinamo» tiksies ar Omskas «Avangard» (svētdien), Hantimansijskas «Jugra» (otrdien) un Jekaterinburgas «Avtomobilist» (ceturtdien), bet decembrī visas spēles «rīdzinieki» aizvadīs savā laukumā.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 16:52 16:52

Vairākums šoreiz netiek izmantots.

44. minūte

Rīgas Dinamo trešoreiz spēlēs skaitliskajā vairākumā

16:47

Baris uzbrucējs Antropovs netrāpa pustukšos vārtos.

16:47

Sākusies 3. trešdaļa.

16:30

Spēles 2. trešdaļa beigusies

16:29

3:3 - Mājiniekiem pietiek ar četrām sekundēm, lai Dastins Boids realizētu vairākumu.

40. minūte

Pēc Reķa noraidījuma Dinamo paliek četratā.

38. minūte

3:2 - Rezultāta starpību izdodas samazināt Romānam Starčenko.

16:18

Mājinieki bīstami uzbrūk, Dinamo cenšas atbildēt ar pretuzbrukumiem.

16:09

Hosam ripa trāpa pa seju, viņš dodas uz ģērbtuvēm.

16:04

Laba iespēja izcelties mājiniekiem, lieliski darbojas Telkvists.

26. minūte

3:1 - Pēc lieliskas Sanda Ozoliņa piespēles savus otros vārtus mačā gūst Marcels Hosa.

25. minūte

Pēc Bārkera noraidījuma rīdzinieki otro reizi mačā iegūst tiesības spēlēt vairākumā.

25. minūte

2:1 - Jau pēc 26 sekundēm Dastins Boids atspēlē vienus vārtus Astanas komandai.

25. minūte

2:0 - Skaitliskajā vairākumā no Aleksandra Ņiživija piespēles vārtus gūst Krišjānis Rēdlihs - 2:0.

15:56

Hosam vēl viena iespēja gūt vārtus, šoreiz Ahonens ir pārāks.

23. minūte

Dinamo iegūst tiesības spēlēt vairākumā.

15:52

Sākusies 2. trešdaļa.

20. minūte

Pirmās trešdaļas pēdējās sekundēs Hosa atstāj viesus mazākumā.

15:32

Spēles 1. trešdaļa beigusies.

17. minūte

1:0 - Marcels Hosa viduszonā atņem ripu pretiniekam, ieslido mājinieku aizsardzības zonā un ar spēcīgu metienu pārspēj Ahonenu.

15:19

Vēl pāris labas iespējas gūt vārtus Baris komandai.

15:18

Bīstami pie rīdzinieku vārtiem, Telkvists paliek nepārspēts. Dinamo spēlē pilnā sastāvā.

7. minūte

Ščehura pārkāpj noteikumus pret Rudenko. Dinamo spēlēs mazākumā.

15:14

Spēles sākumā netrūkst labu vārtu gūšanas iespēju un bīstamu metienu pie abu komandu vārtiem, tomēr rezultāts joprojām 0:0.