17.09.2013. 20:24

Rīgas «Dinamo» un Kazaņas «Ak Bars» 0:3 (0:1, 0:2, 0:0). Pesonens (K. Petrovs, Ņikuļins, 8), Burmistrovs (Stepltons, Varnakovs, 21, vair.). Vārtsargi: Telkvists (5/3) - Baruļins (4/4).Sodas minūtes: 4-4.

Spēles ievadā pēc Lukojanova noraidījuma mājinieki ieguva tiesības uz vairākumu, tomēr divu minūšu laikā reālas vārtu gūšanas izdevības neizveidoja, turklāt viesu pretuzbrukumā izcelties varēja Burmistrovs. Pirmās trešdaļas 8. minūtē «Ak Bars» uzbrukums beidzās ar precīzu somu uzbrucēja Jannes Pesonena metienu, kurš izslidoja no aizvārtes un pārsteidza Telkvistu - 0:1. Perioda turpinājumā «rīdzinieki» vēlreiz spēlēja vairākumā, taču pārspēt Baruļinu nespēja, bet trešdaļas pirmspēdējā minūtē pēc Ščehuras pārkāpuma laukuma saimnieki palika mazākumā.

Ja pirmās trešdaļas beigās Kazaņas komandai vairākumu realizēt neizdevās, tad otrajā periodā jau 38. sekundē Aleksandrs Burmistrovs panāca 0:2, turklāt drīz pēc tam pa vārtu stabiņu trāpīja Petrovs.

Informācija tiks papildināta...

Mājas spēļu sēriju «Dinamo» komanda turpinās ar mačiem pret Maskavas «Dinamo» (ceturtdien), Podoļskas «Vitjaz» (sestdien) un Ņižņijnovgorodas «Torpedo» (pirmdien).

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430