13.01.2014. 20:55

Rīgas «Dinamo» un Vladivostokas «Admiral» 0:3 (0:1, 0:2, 0:0). Hodžmens (Paijets, Bočarovs, 11, vair.), J. Antropovs (Sokolovs, Ņikitenko, 30), Hodžmens (38, maz.). Vārtsargi: Telkvists (15/12) - Ivaņņikovs (22/22).Soda minūtes: 2-16.

Mājas spēļu sērijas turpinājumā «rīdzinieki» tiksies ar Novokuzņeckas «Metallurg» (trešdien), Novosibirskas «Sibirj» (piektdien) un Habarovskas «Amur» (svētdien).

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 20:55 20:55

Spēles 2. trešdaļa beigusies. 0:3

20:55

Vairākas iespējas gūt vārtus Hosam, ripa pie Ivaņņikova.

20:53

Lielais vairākums netiek realizēts.

20:52

Admiral vēl viens noraidījums. Minūti un 16 sekundes varēs spēlēt piecatā pret trim.

20:51

38. minūte - Džastins Hodžmens mazākumā izskrien aci pret aci ar Telkvistu un gūst savus otros vārtus mačā.

20:51

0:3

20:50

Dinamo iegūst tiesības uz vairākumu.

20:46

Ņikitenko lieliska iespēja, Telkvists izglābj. Tāpat arī pēc Ugarova metiena.

20:45

Admiral vārtsargs atkal spēlē teicami.

20:44

Bīstamas epizodes arī pie Dinamo vārtiem.

20:36

30. minūte - Admiral uzvar iemetienā, atspēlē ripu aizsargam Jegoram Antropovam, kurš ar metienu no zilās līnijas dubulto viesu pārsvaru.

20:36

0:2

20:34

Iespēju netrūkst, taču Ivaņņikovs paliek nepārspēts.

20:22

Rīdzinieki otro trešdaļu iesākuši aktīvi, tomēr līdz reāliem vārtu gūšanas momentiem netiek.

19:51

Naumenkovs saņem 2+10 minūšu sodu. Rīdzinieki spēlē vairākumā.

19:51

Miks tomēr saviem spēkiem atstāj laukumu.

19:50

Spēle apturēta, Indrašis joprojām uz ledus...

19:49

Indraši iegrūž apmalē no mugurpuses, uzbrukums turpinās.

19:48

Hosa piespēlē Vilsonam, kurš met pa pustukšiem vārtiem, taču trāpa pa stabu un veiksmīgi atlec pie viesu vārtsarga.

19:46

11. minūte - Džastins Hodžmens raida ripu tukšos vārtos, realizējot skaitlisko vairākumu.