06.10.2014. 19:31
Ceturto zaudējumu pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā pirmdien piedzīvoja Rīgas «Dinamo» komanda, kas savā laukumā ar 1:3 piekāpās principiālajai pretiniecei Minskas «Dinamo» no Baltkrievijas.

Vārtu guvēji: 1:0 Šalrs Linglē (Elisons, Veske) (13:19), 1:1 Miķelis Rēdlihs (Meija, Bičevskis) (27:54, vair.), 2:1 Artūrs Gavrus (Kaļužnijs) (52:42, vair.), 3:1 Pols Šekura (Šinkēvičs, Čīčū) (59:32, tukšos vārtos).

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlē ar Minskas «Dinamo»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks, (Edgars Masaļskis);

Aizsargi: Georgijs Pujacs - Kristaps Sotnieks, Čejs Genovejs - Oskars Cibuļskis, Ralfs Grīnbergs - Mārtiņš Porejs;

Uzbrucēji: Lauris Dārziņš - Linuss Videls - Marsels Hosa, Roberts Bukarts - Miks Indrašis - Mārtiņš Cipulis, Gints Meija - Māris Bičevskis - Miķelis Rēdlihs, Juris Upītis - Pjotrs Ščastļivijs - Gunārs Skvorcovs, Ņikita Jeļisejevs.

«Dinamo» komandā savainoto spēlētāju sarakstā atrodas trīs aizsargi Krišjānis Rēdlihs, Milans Jurčina un Edmunds Augstkalns. No HK «Rīga» treneru korpuss izsaucis Ralfu Grīnbergu.

Abas vienības pirmo reizi tikās tieši pirms mēneša, kad «Arēnā Rīga» sezonas atklāšanas mačā 4:2 pārāki bija Arta Ābola vadītie «Dinamo» hokejisti.

Laukuma saimniekiem savainoto spēlētāju sarakstā atrodas uzbrucējs Andris Džeriņš, bet viesiem aizsargs Oļegs Goroško.

Nākamo spēli «Dinamo» aizvadīs trešdien, kad «Arēnā Rīga» jātiekas ar Bratislavas «Slovan», bet piektdien ar Zagrebas «Medveščak».

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas «Dinamo» ar 13 spēlēs nopelnītiem 15 punktiem ieņem 11. vietu, kamēr Minskas «Dinamo» 12 mačos nopelnītie 18 punkti dod 8. pozīciju.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 21:38 21:38

3:1 Pols Šekura raida ripu tukšos vārtos, pieliekot punktu šim mačam.

21:37

Jakubs Sedlāčeks atrodas uz rezervistu soliņu. Mājinieku vārti tukši.

21:36

Sākušās trešdaļas pēdējās divas minūtes. Ar rezultātu 2:1 vadībā atrodas Minskas «Dinamo».

21:32

Līdz trešā perioda noslēgumam jāspēlē vēl piecas minūtes.

52:42

2:1 Minskas «Dinamo» savu iespēju vairākumā izmanto. Ar gūtiem vārtiem no tuvas distances izcēlās jaunais baltkrievu uzbrucējs Artūrs Gavrus. Teicamu piespēli viņam izpildīja pieredzējušais Aleksejs Kaļužnijs.

21:27

Mārtiņš Cipulis nopelna 2 minūšu noraidījumu, mājiniekiem nokļūstot četratā pret pieciem.

21:22

3. trešdaļas pirmajā pusē visai liels pārsvars pieder Baltkrievijas hokejistiem. Līdz perioda beigām jāspēlē 10 minūtes.

21:18

Īsā laikā Minskas «Dinamo» bija divas labas iespējas atgūt vadību, bet allaž sekmīgi vārtos darbojās Rīgas komandas čehu vārtu vīrs.

21:14

Trešdaļas ceturtajā minūtē pēc teicamas Meta Elisona piespēles savus otros vārtus mačā varēja gūt Šarls Linglē, bet viņu apturēja Rīgas vienības vārtsargs Jakubs Sedlāčeks.

21:08

Sākusies trešā trešdaļa!

20:51

Otrā trešdaļa noslēgusies! Tās izskaņā Rīgas «Dinamo» vairākumā bija vairākas labas izdevības panākt vadību mačā, taču ripa pretinieka vārtos nenonāca.

20:46

Līdz otrās trešdaļas beigām jāspēlē 2 minūtes.

20:41

Kad līdz otrās trešdaļas beigām atlicis spēlēt piecas minūtes, skaitlisko vairākumu nopelna Rīgas «Dinamo» hokejisti.

31:45

Oskars Cibuļskis par spēles laika vilcināšanu noraidīts uz 2 minūtēm. Minskas «Dinamo» hokejisti uzbrūk ļoti aktīvi, bet mājinieki savus vārtus šajās divās minūtēs nosargā neieņemtus.

20:35

27:54

Vārti!!! 1:1 Pēc neatlaidīgas cīņas vārtu priekšā savus otros vārtus sezonā vairākumā gūst Miķelis Rēdlihs, panākot neizšķirtu. Neveiksmīgi šajā epizodē spēlēja Minskas «Dinamo» norvēģu vārtsargs Larss Haugens, kurš kā nākas nepiespieda ripu.

20:26

Pirmajās piecās otrās trešdaļas minūtēs ripu vairāk kontrolēja mājinieki, bet reāli draudi Larsa Haugena sargātajiem vārtiem netika radīti.

20:19

Otrās trešdaļas pirmajā minūtē rezultātu dubultot varēja viens no Minskas komandas uzbrukuma līderiem Džonatans Čīču, taču to neļāva izdarīt veiksmīgais Jakuba Sedlāčeka sniegums vārtos.

20:17

Sācies otrais periods!

20:03

20:00

Pirmā trešdaļa noslēgusies! Pēc nospēlētām 20 minūtēm ar rezultātu 1:0 vadībā atrodas Minskas «Dinamo» hokejisti.

19:55

Uzreiz pēc zaudētiem vārtiem laukuma saimnieki nonāca skaitliskajā vairākumā, bet viena spēlētāja pārsvaru realizēt Rīgas «Dinamo» neizdevās.

19:54

1:0 Vārtus viesu labā no vārtu priekšas gūst minskiešu uzbrucējs Šarls Linglē. Viņš iestūma ripu Jakuba Sedlāčeka vārtos.

19:48 Loading

Dinamo Rīga-Dinamo Minsk .

19:45

11. minūtē Kristaps Sotnieks savu vārtu tuvumā neveikli nospēlēja ar roku, ripai gandrīz šķērsojot Jakuba Sedlāčeka sargātā cietokšņa vārtu līniju.

19:43

Pirmajā trešdaļā aizritējušas 10 minūtes. Laukumā vērojama līdzvērtīgu sāncenšu cīņa.

19:40

Mazākumā mājinieki savus vārtus nosargā neskartus.

19:34

Drīz pēc tam aiz pretinieku vārtiem 2 minūšu noraidījums (klupināšana) Mikam Indrašim. Spēle turpinās vienādos sastāvos formātā četri pret četri.

19:32

Jau pirmajā minūtē Minskas «Dinamo» (Lukašs Kraičeks) nopelna 2 minūšu noraidījumu, mājiniekiem iegūstot skaitlisko pārsvaru.

19:32

Spēle sākusies!

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430