19.01.2014. 17:00

• «Dinamo» Dārziņa atgriešanās spēlē piekāpjas «Sibirj» 2014. g. 17. janvāris
  • «Dinamo» pagarinājumā uzveic līgas pastarīti «Metallurg» 2014. g. 15. janvāris

Jau no pirmajām minūtēm Rīgas «Dinamo» izdarīja ļoti izteiktu spiedienu uz vienas no līgas vājākajām komandām vārtiem, tomēr neviens no mēģinājumiem nebija rezultatīvs. Pirmos un vienīgos metienus pa vārtiem pirmajā trešdaļā «Amur» izdarīja vien pēc 14 spēlētām minūtēm, kad mājiniekus mazākumā bija atstājis Arvīds Reķis, kurš atgriezies laukumā pēc kājas traumas izārstēšanas.

Atlikušajā pirmās trešdaļas daļā atkal ļoti izteikts pārsvars piederēja Rīgas «Dinamo» hokejistiem, bet rezultāts tā arī netika atklāts. Metienu attiecība pirmajā trešdaļā bija 13:2 Rīgas «Dinamo» labā.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē beidzot Rīgas «Dinamo» atklāja rezultātu - zonā lieliski nocīnījās Miks Indrašis, bet pie pretinieku vārtsarga atsistās ripas nokļuva Robinsons, esot nekļūdīgs. Savukārt vēl četras minūtes vēlāk mājinieki panāca 2:0 - spēcīgu metienu no zilās līnijas izdarīja Georgijs Pujacs, bet ripu vārtu priekšā pielaboja Džonsons.

Cīņas 36.minūtē viesiem vienus vārtus atguva Sergejs Smurovs, kuram tas bija pirmais precīzais metiens savā KHL karjerā. Kaut trešdaļas beigās «Amur» hokejisti spēlēja trijatā pret pieciem pretiniekiem, rezultāts nemainījās un pirms pēdējām 20 minūtēm rīdzinieki bija priekšā ar 2:1.

Trešās trešdaļas sākumā neliela iniciatīva saglabājās Rīgas «Dinamo» komandai, tomēr tai joprojām bija nedrošs vienu vārtu pārsvars. Trešdaļas beigu daļā lēnām iniciatīvu centās pārņemt «Amur» hokejisti, tomēr rīdzinieki ne tikai noturēja uzvaru, bet pēdējā minūtē arī pamanījās gūt divus vārtus - sākotnēji ripu tukšos vārtos ieraidīja Vilsons, bet divas sekundes pirms pamatlaika beigām rezultatīvs bija arī Pols Šekura, cīņai noslēdzoties ar 4:1.

Kopš otrās trešdaļas vidus šajā mačā traumas dēļ vairs nepiedalījās rīdzinieku uzbrukuma līderis Marcels Hosa.

Par labāko spēlētāju Rīgas «Dinamo» komandā tika atzīts Reķis.

Vārtu guvēji: 1:0 Mets Robinsons (Indrašis, 21:49), 2:0 Džeimijs Džonsons (Cipulis, Pujacs) (25:59), 2:1 Sergejs Smurovs (Loginovs, 35:20), 3:1 Kails Vilsons (59:16), 4:1 Pols Šekura (Indrašis, Haščāks) (59:58).

Rīgas «Dinamo» sastāvs mačam pret «Amur»

Vārtsargi: Mikaēls Telkvists (Jakubs Sedlāčeks);

Aizsargi: Sandis Ozoliņš - Arvīds Reķis, Georgijs Pujacs - Mat Robinson, Krišjānis Rēdlihs - Kristaps Sotnieks;

Uzbrucēji: Marsels Hosa - Kails Vilsons - Lauris Dārziņš, Marsels Haščāks - Pols Šekura - Miks Indrašis, Mārtiņš Cipulis - Džeimijs Džonsons - Vitālijs Pavlovs, Rustams Begovs - Māris Bičevskis - Gunārs Skvorcovs.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē 27.septembrī Habarovskā pārāki ar 2:1 bija mājinieki.

Turpinājumā rīdziniekiem gaidāmi četri mači izbraukumā, bet pēc tam būs pārtraukums, kas saistīts ar Soču olimpiskajām spēlēm. Pēc tām tiks aizvadītas pēdējās trīs regulārā čempionāta mājas spēles un viens izbraukuma mačs.

Ar 80 punktiem 46 spēlēs Latvijas klubs atrodas Rietumu konferences kopvērtējuma tabulas piektajā vietā.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana