08.12.2015. 20:05

, LSM.LV - Sports

Pirmās trešdaļas sākumā aktīvāki bija rīdzinieki un Čeļabinskas "Traktor" vienībai neizdevās pat realizēt spēli vairākumā, kad uz noraidīto soliņa par spēli ar augsti paceltu nūju sēdās Edgars Kulda. Taču spēles septītajā minūtē, spēlējot vienādos sastāvos, "Traktor" hokejists Semjons Afonasjevskis ieraidīja ripu Jūakima Ēriksona sargātajos vārtos.

Pēc brīža gan Ville Leino nopelnīja “Dinamo” vairākumu, taču tas palika neizmantots. Trešdaļa turpinājās ar virkni kļūdām abu vienību izpildījumā, bet rezultāts uz tablo nemainījās.

Spēles otrās trešdaļas astotajā minūtē "Traktor" izdevās dubultot pārsvaru – precīzs bija Semjons Kokujovs. Tikai trešdaļas beigās rīdziniekiem izdevās samazināt rezultāta starpību līdz 1:2, kad, pateicoties Mika Indraša piespēlei, Guntim Galviņam izdevās iemest ripu Vasīlija Demčenko sargātajos vārtos.

Trešo trešdaļu rīdzinieki iesāka mazākumā, taču to realizēt neizdevās. Tikpat neveiksmīgi mēģinājumi izlīdzināt spēles rezultātu arī spēlējot vienādos sastāvos. Rīdzinieki veidoja vienu momentu pēc otra, taču ripa spītīgi vārtos negāja. Pamatlaika pēdējā minūtē “Dinamo” nopelnīja spēli vairākumā. Mainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, rīdziniekiem beidzot izdevās izlīdzināt rezultātu – pēc Gunta Galviņa uzmetiena uz vārtiem, precīzs bija Tims Sestito. Beidzot 2:2!

Papildlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās. Bet pēcspēles metienos pārāki izrādījās "Traktor" spēlētāji.

Šobrīd ar 47 puntkiem 38. spēlēs "Dinamo" saglabā 12. pozīciju KHL Rietumu konferencē.

Nākošo spēli Rīgas “Dinamo” aizvadīs jau ceturtdien, kad pretim stāsies Ņižņekamskas “Ņeftehimik”.