24.01.2014. 19:46

Rīgas «Dinamo» un Maskavas «Dinamo» 4:2 (0:1, 2:0, 2:1).  Sotnieks (Vilsons, Dārziņš, 29, vair.), Begovs (Ščehura, Indrašis, 38), Cipulis (Dārziņš, 47), Ščehura (56); Graņāks (Gorovikovs, 9, vair.); Solovjovs (Pestuško, 51, vair.). Vārtsargi: Telkvists (28/26) - Šaričenkovs (16/12). Soda minūtes: 17-9.

Atgādinām, ka izbraukuma spēļu sēriju «rīdzinieki» trešdien sāka ar smagu zaudējumu 2:6 pret Podoļskas «Vitjaz» komandu.

Izbraukuma spēļu sēriju «Dinamo» hokejisti turpinās ar mačiem pret Kazaņas «Ak Bars» (svētdien) un Ņižņijnovgorodas «Torpedo» (otrdien).

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 19:47 19:47

Spēle beigusies. 4:2

19:46

Rit pēdējā minūte

19:46

Vilsons netrāpa tukšos vārtos. Vārtu stabs...

19:44

Pusminūtes pārtraukums Maskavas Dinamo. Vārtsargu nomainījis sestais laukuma spēlētājs.

19:41

Jāspēlē vēl trīs minūtes.

19:38

56. minūte - Pols Ščehura ieraida ripu vārtu tuvajā stūrī, panākot 4:2.

19:38

4:2

19:35

Laba iespēja rīdziniekiem, tomēr vairākums netiek realizēts.

19:32

Cvetkovs pārkāpj noteikumus pret Pavlovu. Rīgas Dinamo spēlēs vairākumā.

19:30

51. minūte - Ar spēcīgu metienu rezultāta starpību vairākumā samazina Maksims Solovjovs.

19:29

3:2

19:26

Rīdzinieki paliek mazākumā pēc Bukarta pārkāpuma.

19:24

Neilgi pēc tam rīdziniekus no vārtu zaudējuma glābj Telkvists.

19:24

Laba iespēja izcelties arī Bičevskim.

19:23

47. minūte - Dārziņš atdod skaistu piespēli Mārtiņam Cipulim, kurš lēcienā aizsniedzas līdz ripai un gūst trešos vārtus.

19:22

3:1

19:16

Pretuzbrukumā pa vārtu stabiņu trāpa Indrašis.

18:55

Haščāks izvicina dūres ar Mosaļovu. Abi dodas uz noraidīto soliņa. Haščāks pilnā ekipējumā, Mosaļovs bez krekla.

18:54

Kautiņš.

18:51

38. minūte - Rustams Begovs cīnās līdz galam un pārspēj maskaviešu vārtsargu Šaričenkovu, izvirzot viesus vadībā.

18:51

2:1

18:51

Mazākums izturēts.

18:49

Vairāki bīstami momenti pie Telkvista vārtiem, tomēr zviedru vārtsargs netiek pārspēts.

18:47

Rīgas Dinamo jau piektais mazākums šajā mačā.

18:44

Spēle nedaudz izlīdzinājusies. Bīstamu epizožu maz.

18:35

29. minūte - Vilsons vārtu priekšā piespēlē Kristapam Sotniekam, kurš vairākumā panāk izlīdzinājumu.

18:35

1:1

18:33

Noraidījums Jalasvāram. Rīgas komandai pirmais vairākums šajā mačā.

18:30

Rīdzinieki spēlē pilnā sastāvā.

18:29

Skaitliskā sastāva pārkāpums. Rīgas Dinamo ceturtais mazākums.

18:27

Ļoti bīstams moments pie rīdzinieku vārtiem, rezultāts gandrīz kļuva 0:2...

18:25

Maskaviešu uzbrucējs Babenko trāpa pa vārtu stabu.

18:22

Sākusies 2. trešdaļa.

18:05

Spēles 1. trešdaļa beigusies.

18:01

Rīgas Dinamo izdodas iesēsties pretinieku zonā, taču līdz bīstamam momentam nenonāk.

17:56

Mazākumu izdodas izturēt.

17:54

Rīgas komanda jau trešoreiz paliek mazākumā. Šoreiz noraidīts Reķis.

17:48

10. minūte - Ripa pēc Gorovikova metiena norībina vārtu stabu, bet ar atkārtotu metienu Dominiks Grāņāks realizē vairākumu.