09.11.2014. 12:03
Piekto zaudējumu pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā svētdien piedzīvoja Rīgas «Dinamo» komanda, kas ar 3:6 viesos kapitulēja Novokuzņeckas «Metallurg» vienībai. Rīgas komandā divus vārtus guva Miks Indrašis, reizi precīzi meta Andris Džeriņš.

• Rīgas «Dinamo» noslīd uz pēdējo vietu konferencē vakar
  • Ščastļivijs guvis traumu, Rīgas «Dinamo» nevarēs palīdzēt divas nedēļas 2014. g. 4. novembris

Cīņas gaitā «Dinamo» hokejisti nonāca iedzinēju lomā ar 1:6. Turpinājumā divus vārtus (abas reizes precīzi meta Miks Indrašis) viesiem izdevās atspēlēt, bet tas arī bija viss. Par labāko spēlētāju Rīgas vienībā nosauca Indraši.

Rīgas «Dinamo» - Novokuzņeckas «Metallurg» 3:6 (0:1, 1:3, 2:2)

Vārtu guvēji: 1:0 Ansels Gaļimovs (Kosourovs) (18:21), 1:1 Andris Džeriņš (Bukarts) (21:17), 2:1 Konstantīns Turukins (Gaļimovs) (31:02), 3:1 Ansels Gaļimovs (Kaprizovs) (36:40), 4:1 Džeimss O'Braiens (Dorofejevs, Plotņikovs) (37:46), 5:1 Mihails Kukļevs (41:02), 6:1 Mihails Plotņikovs (Mitrjakovs, O'Braiens) (43:49), 2:6 Miks Indrašis (Meija, Bičevskis) (53:12), 3:6 Miks Indrašis (Sotnieks, Bičevskis) (55:59).

Metieni: 29 - 42

Soda minūtes: 20 - 8

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» ar 27 mačos nopelnītiem 26 punktiem atrodas pēdējā, 14. pozīcijā, kamēr «Metallurg» 25 spēlēs iegūtie 29 punkti dod 9. vietu Austrumu konferencē.

«Dinamo» sastāvā treneri veica izmaiņas visos uzbrucēju trijniekos, kā arī neliela savainojuma dēļ spēlēt nevarēja aizsargs Čejs Genovejs un viņa vietu ieņēma Mārtiņš Porejs.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlei ar Novokuzņeckas «Metallurg»

Vārtsargi: Edgars Masaļskis, (Jakubs Sedlāčeks);

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Oskars Cibuļskis, Mārtiņš Porejs, Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks, Georgijs Pujacs, Aleksandrs Jerofejevs;

Uzbrucēji: Lauris Dārziņš, Linuss Videls, Miks Indrašis, Marsels Hosa, Andris Džeriņš, Roberts Bukarts, Gints Meija, Māris Bičevskis, Miķelis Rēdlihs, Gunārs Skvorcovs, Juris Upītis, Deivids Sarkanis.

Nākamās astoņas spēles «Dinamo» komanda aizvadīs savā laukumā.

Valstu himnas noskanējušas un mačs var sākties!

Spēles trešajā minūtē labā pozīcijā nokļuva Juris Upītis, bet viņa mestā ripa kāroto mērķi nesasniedza. Uzreiz pēc tam vairākas bīstamas epizodes arī pie Edgara Masaļska sargātajiem vārtiem.

Pirmajā trešdaļā aizritējušas 8 minūtes. Bīstamas epizodes pie komandu vārtiem līdz šim maz.

11:05 min

Noraidījums «Metallurg» komandā. Par Laura Dāziņa kavēšanu 2 minūtes piešķirtas Raienam Stoā.

Vairākuma izskaņā teicama izdevība Rīgas «Dinamo» slovāku uzbrucējam Marselam Hosam. Viņš centās ripu raidīt tukšos vārtos, bet tā ceļā uz vārtiem tika bloķēta. Komandas turpina cīņu vienādos sastāvos.

Pirmajā trešdaļā jāspēlē vēl 5 minūtes. Rezultāts kopš mača sākuma nav mainījis.

Noraidījums «Dinamo» vienībā. Divas minūtes saņēmis kapteinis Georgijs Pujacs.

18:21 min

Vārti! 1:0. Tūdaļ pēc vairākuma no šaura leņķa Edgaru Masaļski pārspēja Ansels Gaļimovs, atklājot cīņas rezultātu. Tas notika īsu brīdi pēc laukumā no noraidīto spēlētāju soliņa laukumā nākušā Georgija Pujaca.

Pašās perioda beigās divreiz rupji kļūdījās viesi, kā rezultātā «Metallurg» vārēja dubulto savu pārsvaru, bet to nepieļāva Edgara Masaļska meistarība.

Pirmais periods noslēdzies. Ar 1:0 vadībā ir mājinieki.

Spēli klātienē skatās 2984 skatītāji.

Sākusies otrā trešdaļa.

21:17 min

Vārti!!! 1:1. Andris Džeriņš izlīdzina rezultātu. Vārtus viņš guva pēc teicamas Roberta Bukarta piespēles, ripu triecot vārtu stūrī.

VĀRTI!! Andris Džeriņš spēcīgi triec ripu @MetallurgNk vārtos! 1:1— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) November 9, 2014

Rīgas «Dinamo» komandai vēl viena iespēja - vairākums.

Asumi pie mājinieku vārtiem. Pretinieku hokejisti metās virsū Miķelim Rēdliham, kurš traucēja vārtsargu brīdī, kad viņš bija piespiedis ripu pie ledus.

Pēc gūtajiem vārtiem mānāmi aktīvāka kļuvusi «Dinamo» komanda. Spēle lielākoties risinās «Metallurg» aizsardzības zonā. Lieliski cīnās Rīgas vienības trešā un ceturtā maiņa.

Otrajā trešdaļā aizvadītas 10 minūtes.

Asumi arī pie «Dinamo» komandas vārtiem. Aleksandrs Romanovs Edgaram Masaļskim uzgrūž virsū Kristapu Sotnieku. Dūres ar Romanovu gatavs izvicināt Milans Jurčina, bet tiesneši abus karstgaljus izšķir.

31:02 min

Vārti! 2:1. Pēc rikošeta otro ripu «Dinamo» vārtos iemet Konstantīns Turukins. Viņš bija veiklākais vārtu priekšā.

Līdz otrā perioda beigām 4 minūtes.

36:40 min

Vārti! 3:1. Trešos vārtus «Metallurg» labā izgājienā viens pret vienu gūst Ansels Gaļimovs. Ripu viņš ieraidīja Edgara Masaļska sargāto vārtu augšējā stūrī. Tas 23 gadus vecajam uzbrucējam ir otrais precīzais raidījums šajā mačā.

Vārti! 4:1. Vēl viens vārtu guvums. «Metallurg» komandas uzbrucējs Džeimss O'Braiens «Dinamo» vārtos ripu raida ar plaukstas metienu no iemetiena zonas.

Otrais periods noslēdzies. Ar rezultātu 4:1 vadībā atrodas laukuma saimnieki.

Sākusies trešā trešdaļa! Edgara Masaļska vietu «Dinamo» vārtos ieņēmis Jakubs Sedlāčeks.

41:02 min

Vārti! 5:1. «Metallurg» aizsargs Mihails Kukļevs izgājienā viens pret vienu pārspēj Jakubu Sedlāčeku, panākot jau četru ripu pārsvaru savai vienībai. Viņam tas ir pirmais vārtu guvums šajā sezonā.

Kārtējie asumi pie mājinieku vārtiem. «Dinamo» vienībā noraidījumus saņēmuši Miķelis Rēdlihs un Georgijs Pujacs. Divi noraidīti spēlētāji arī «Metallurg» vienībā un spēle turpinās formātā pieci pret pieciem.

Rīdzinieku rindās noraidīti M.Rēdlihs un Pujacs, @MetallurgNk - Stoa un Gavriličevs— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) November 9, 2014 43:49 min

Vārti! 6:1. «Dinamo» zaudē sestos vārtus, kad pēc teicamas kombinācijas Mihails Plotņikovs pretuzbrukumā otrreiz sarūgtina Jakubu Sedlāčeku.

Roberts Bukarts saņem noraidījumu par uzbrukumu galvas, kakla rajonā. Bukartam piešķirts 2+10 minūšu noraidījums.

Vēl viens noraidījums Rīgas komandā. Par sitienu pretiniekam ar nūju 2 minūšu sods piespriests Mārtiņam Porejam.

Miķelim Rēdliham padodas ļoti efektīgs spēka paņēmiens— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) November 9, 2014

Kārtējā bīstamā epizode pie Jakuba Sedlāčeka vārtiem. «Dinamo» vārtsargs spēlē sekmīgi.

53:12 min

Vārti! 2:6. Miks Indrašis pēc ilgstošas cīņas vārtu priekšā gūst savus piektos vārtus šajā sezonā. Punktu par rezultatīvu piespēli nopelna Māris Bičevskis un Gints Meija.

55:59 min

Vārti! 3:6. Miks Indrašis otrreiz pārspēj Rafaelu Hakimovu. Ripu viņš mājinieku vārtos raidīja no visai asa leņķa, rezultātu samazinot līdz trīs ripām.

Līdz trešā perioda beigām jāspēlē 2 minūtes.

Mačs noslēdzies. Uzvaru ar 6:3 svin mājinieki!

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230