21.10.2016. 22:05

Spēles teksta tiešraide

Rīgas “Dinamo” bija zaudējusi piecas spēles pēc kārtas, kamēr viesi no Sočiem ieradās ar pilnīgi pretēju statistiku, proti, piecas uzvaras pēc kārtas. Dinamiešu vārtos šoreiz stājas Jakubs Sedlāčeks, taču viņš tika pārspēts ļoti ātri – “Sochi” jau mača 149. sekundē svinēja Jevgeņija Moroza precīzo metienu “Dinamo” vārtu devītniekā.

Rīgas komandai arī turpinājums bija visai smags, un Soči nebija tālu no otro un trešo vārtu gūšanas, taču “Dinamo” pirmais nopietnais moments 14. minūtē nesa rezultātu. Gunārs Skvorcovs nospēlēja ļoti aktīvi un nopelnīja rezultatīvu piespēli par Kaspara Saulieša vārtu guvuma izkārtošanu.

Otrajā periodā “Dinamo” izvirzījās vadībā pēc Tima Sestito vārtu guvuma. Amerikāņu leģionārs guva savus pirmos vārtus kopš 19. septembra, bet “Dinamo” arī turpinājumā radīja bīstamas izdevības. Tas pats notika arī pirmajās 15 trešā perioda minūtēs, bet pēc tam Soči iespieda Rīgas komandu aizsardzībā. Patrikam Mulenam bija iespēja trāpīt Soču tukšajos vārtos, taču viņš kļūdījās, un uzreiz pēc tam “Dinamo” kļūdījās nomainoties un saņēma divu minūšu noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpšanu.

Noraidījums izrādījās liktenīgs – Mihails Mamkins 55 sekundes pirms pamatlaika beigām ar spēcīgu metienu panāca 2:2, un “Dinamo” par trim punktiem un uzvaru pamatlaikā varēja aizmirst. Arī papildlaikā uzvarēt neizdevās, un trešo spēli pēc kārtas “Dinamo” aizvadīja pēcspēles metienu sēriju. Tajā savas iespējas neizmantoja ne Šags, ne Jeļisejevs, ne Saulietis, kamēr pretinieku rindās ļoti skaisti Sedlāčeku apspēlēja Morozovs.

Rezultātā "Soch" ar 3:2 svinēja savu sesto uzvaru pēc kārtas, kamēr "Dinamo" cieta sesto zaudējumu pēc kārtas. Sezonā kopā "Dinamo" 23 spēlēs guvusi nožēlojamus 14 punktus, kas ir teju divreiz mazāk nekā Rietumu konferences priekšpēdējās vietas īpašniecei "Slovan".

Vārti: 2:49 Morozovs (Fantenberjs) 0:1, 13:20 Saulietis (Skvorcovs) 1:1, 34:45 Sestito (Meija) 2:1, 59:05 Mamkins (vair.) , 65:00 Morozovs (p.m.) 2:3Soda minūtes: 8:8Metieni: 30:35Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks – Konstantīns Baruļins

Jakubs Sedlāčeks (Jānis Kalniņš); Georgijs Pujacs – Patriks Mulens, Guntis Galviņš – Oskars Cibuļskis, Krišjānis Rēdlihs – Jēkabs Rēdlihs, Kristaps Zīle; Džastins Šags – Koltons Gilīss – Miķelis Rēdlihs, Miks Indrašis – Tims Sestito – Gints Meija, Nikolajs Jeļisejevs – Pjotrs Ščastļivijs – Edgars Kulda, Kaspars Saulietis – Māris Bičevskis – Gunārs Skvorcovs.