27.12.2014. 18:21
Septīto zaudējumu astoņās decembrī aizvadītajās spēlēs piedzīvoja Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā ar 1:2 pagarinājumā atzina Minskas "Dinamo" pārākumu. Baltkrievijas komandai panākumu nodrošināja divus gadus Latvijā spēlējušais centra uzbrucējs Pols Šehura, kurš realizēja vairākumu. Rīdziniekus vadībā jau ceturtajā minūtē izvirzīja Gints Meija, bet komandu neskaitāmas reizes glāba kanādiešu vārtsargs Džefs Delorjē.

Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" ciemos pie septiņus panākumus pēc kārtas izcīnījušās Minskas "Dinamo" ieradās ar sešiem zaudējumiem septiņos mačos, bet tas netraucēja jau ceturtajā minūtē izvirzīties vadībā. Pēc slovāku aizsarga Milana Jurčinas šāviena no zilās līnijas vārtu priekšā pašaizliedzīgi cīnījās Gints Meija, kuram izdevās mainīt ripas lidojuma trajektoriju un panākt 1:0. Meijam pēc 14 spēļu sausās sērijas tas bija otrais rezultatīvais trāpījums pēdējos sešos mačos un piektais vārtu guvums šajā sezonā.

Sešas minūtes vēlāk pēc Meijas raidījuma no distances pie atlēkušas ripas tika Andris Džeriņš, bet centra uzbrucējam dubultot Rīgas "Dinamo" pārsvaru liedza laukuma saimnieku vārtsargs Denijs Teilors. Otrā laukuma galā atbildi parādā nepalika Džefs Delorjē: rīdzinieku mūris Šarla Lenglē izrāvienu vienatnē likvidēja, lietā liekot nūju. Trešdaļas turpinājumā Delorjē talkā nāca arī veiksme: pēc Lenglē metiena no neērtā tvēriena pie ripas tika Minskas "Dinamo" rezultatīvākais spēlētājs Mets Elisons, kurš meta pāri pustukšiem vārtiem.

Arī otrajā un trešajā trešdaļā vairāk uzbruka Minskas "Dinamo", bet momentus veidoja abas komandas. Piemēram, 28. minūtē Robertam Bukartam skaitliskajā vairākumā trāpīt tukšos vārtos liedza neprecīza Linusa Videla piespēle, bet divas minūtes vēlāk pēc laukuma saimnieku amerikāņu uzbrucēja Raiena Veskes raidījuma pretuzbrukumā meistarību vēlreiz demonstrēja Delorjē.

Taču noslēdzošās trešdaļas ceturtajā minūtē nācās kapitulēt arī viņam. Aleksandrs Jerofejevs izdarīja nepārdomātu piespēli gar zilo līniju, kas nevis sasniedza Kristapu Sotnieku, bet nonāca uz Lenglē nūjas, un Minskas "Dinamo" kanādiešu uzbrucējs no gaisa nokritušo momentu izmantoja ar plaukstas metienu no tuvas distances - 1:1. Viņam tas bija 13. trāpījums sezonā, kas kļuva par trešo labāko rādītāju Baltkrievijas vienības rindās.

Lai gan arī turpinājumā iniciatīva piederēja laukuma saimniekiem, 60 minūtēs noskaidrot uzvarētāju neizdevās, līdz ar to Rīgas "Dinamo" nopelnīja tikai ceturto punktu astoņās decembrī aizvadītajās spēlēs. Vairāk neizdevās, jo pagarinājumā noraidījumu par pretinieka grūšanu apmalē nopelnīja Milans Jurčina, un radušos iespēju ar neapturamu one-timer no kreisā iemetiena apļa izmantoja Pols Šehura - 2:1. Kanādiešu centra uzbrucējs trīs spēlēs pret bijušo komandu guvis trīs vārtus.

Rīgas "Dinamo" 2014. gada pēdējo spēli aizvadīs pēc divām dienām izbraukumā pret Roberta Jekimova pārstāvēto Mittišču "Atlant", kas viesos ar 4:2 pieveica Podoļskas "Vityaz", turpinot cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs. Tikmēr rīdzinieki joprojām ir priekšpēdējā vietā Rietumu konferencē, apsteidzot vien horvātu Zagrebas "Medveščak", kas sakrājusi par vienu punktu mazāk.

Džefs Delorjē (Jakubs Sedlāčeks); Krišjānis Rēdlihs - Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs - Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks - Aleksandrs Jerofejevs, Edmunds Augstkalns; Roberts Bukarts - Linuss Videls - Miķelis Rēdlihs, Nikolajs Jeļisejevs - Kails Vilsons - Miks Indrašis, Gints Meija - Andris Džeriņš - Mārtiņš Cipulis, Kaspars Saulietis - Māris Bičevskis - Gunārs Skvorcovs, Rodrigo Ābols.

Vārti: 3:29 Meija (Jurčina, Džeriņš) 0:1, 43:29 Lenglē 1:1, 63:28 Šehura (Kaļužnijs, Beilens, vair.) 2:1Soda minūtes: 6:8Metieni: 38:26Vārtsargi: Denijs Teilors - Džefs Delorjē

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]