24.02.2012. 19:30
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd aizvada priekšpēdējo spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā, savā laukumā uzņemot Novokuzņeckas «Metallurg» hokejistus. Rezultāts trešajā trešdaļā 3:1 «Dinamo» komandas labā.

Resursi

• Ankipāns: Būsim neērts pretinieks jebkurai komandai
  • Putins: KHL nākotnē spēs konkurēt ar NHL
  • Kuzņecovs nav mierā ar 2,5 miljoniem sezonā
  • Šuplers: Mani atlaida, neko nepaskaidrojot
RIETUMU KONFERENCE

1.SKA 52 - 107* 2.Torpedo 52 – 87* -------------------------------------------- 3.Maskavas Dinamo 52 – 101 4.Atlant 52 - 84 5.Severstal 52 - 83 6.Minskas Dinamo 53 - 817.Rīgas Dinamo 52 - 73 8.CSKA 53 - 68 ------------------------------------------- 9.Spartak 52 - 6210.LEV 52 - 54 11.Vitjaz 52 - 42 -------------------------------------------(Vieta, komanda, spēles, punkti). *Divīziju līdervienības.

LASI CITUR: TIEŠRAIDE INTERNETĀ

Spēle sākās pietiekami ātrā tempā, tomēr visa cīņa pārsvarā risinājās laukuma vidus daļā, tāpēc nevienai komandai nebija reālu vārtu gūšanas iespēju. Pirmās trešdaļas vidū neliels pārsvars bija «Dinamo» hokejistiem, kas vairākas reizes pietiekami bīstami apdraudēja pretinieku vārtus, tomēr viesu komandas vārtsargs Tēmu Lasila darbojās bez kļūdām, un rezultāts netika atklāts.

Mača 16.minūtē viesi palika mazākumā, taču «Dinamo» vairākumā nebija daudz iespēju gūt vārtus, bet pirmās trešdaļas pēdējā minūtē jau mājiniekiem nācās spēlēt četratā pret pieciem pretiniekiem, tomēr arī Novokuzņeckas klubam līdz pirmās trešdaļas beigām vairākumu neizdevās realizēt.

Arī otrās trešdaļas ievadā viesiem vairākumu neizdevās realizēt, bet brīdi vēlāk rīdzinieki vēlreiz palika mazākumā, un šoreiz Novokuzņeckas klubs spēja gūt vārtus, kad tikai divas sekundes pirms vairākuma beigām Loginovs no pašas vārtu priekšas pārspēja «Dinamo» vārtsargu Māri Jučeru.

Turpinājumā rīdzinieki pārņēma iniciatīvu un otrās trešdaļas vidū astoņu sekunžu laikā guva divus vārtus un pārņēma vadību. Vispirms pēc teicamas Kristapa Sotnieka piespēles vienatnē uz pretinieku vārtiem izslidoja Miķelis Rēdlihs, kurš raidīja ripu starp Lasilas kājsargiem, bet uzreiz pēc tam sekojošā iemetiena laukuma centrā Guntis Galviņš ar precīzu piespēli atrada Hosu, kurš arī, neviena netraucēts, izrāvās uz «Metallurg» vārtiem un otro reizi pārspēja Lasilu.

Otrās trešdaļas otrajā pusē komandas apmainījās ar noraidījumiem, taču neviens no vairākumiem netika realizēts, un pirms mača noslēdzošajām 20 minūtēm «Dinamo» atradās vadībā ar 2:1.

Vārtu guvēji: 1:0 Vladimirs Loginovs (Slepiševs, Loginovs) (24:29, vair.), 1:1 Miķelis Rēdlihs (Sotnieks, 32:08), 2:1 Marsels Hosa (Galviņš, Bičevskis, 32:08), 3:1 Aleksandrs Ņiživijs (Kr. Rēdlihs, Galviņš) (45:25, vair.).

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs

Vārtsargi: Māris Jučers (Kriss Holts)

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Guntis Galviņš, Arvīds Reķis, Kristaps Sotnieks, Oskars Cibuļskis un Rodrigo Laviņš.

Uzbrucēji: Mārtiņš Karsums, Jānis Sprukts, Miķelis Rēdlihs, Aleksandrs Ņiživijs, Marsels Hosa, Ģirts Ankipāns, Roberts Bukarts, Džeimijs Lundmarks, Gints Meija, Māris Bičevskis, Juris Štāls un Mārtiņš Cipulis.

Bez Ozoliņa un Varga

Otrdien no «Dinamo» nometnes pienāca ziņas, ka tuvākajās divās spēlēs nelielu veselības problēmu dēļ nevarēs palīdzēt aizsargs Sandis Ozoliņš un uzbrucējs Frēdriks Vargs, bet pēc rokas savainojuma sadziedēšanas ierindā atgriezīsies aizsargs Rodrigo Laviņš, kurš jau piedalījās spēlē pret «Atlant».

Reklāma Ozoliņam un Vargam sezonas gaitā ir iekrājušies nelieli savainojumi, kas nav tik nopietni, lai pilnībā liegtu spēlēt, bet tajā pašā laikā hokejistiem rada diskomfortu un liedz demonstrēt savu labāko sniegumu.

Abu komandu pirmajā spēlē šosezon, kas risinājās novembra beigās, panākumu ar 2:1 pēcspēles metienos svinēja «Dinamo» hokejisti.

Turnīra tabulas Austrumu konferencē «Metallurg» šobrīd ar 52 spēlēs iekrātiem 72 punktiem ieņem 9. pozīciju, zaudējot cerības iekļūt Gagarina kausa izcīņā.

Pēdējo regulārā čempionāta spēli Pekas Rautakallio padotie aizvadīs svētdien, kad tiksies ar tālo Austrumu vienību Habarovskas «Amur».