14.09.2013. 18:00

Arī šoreiz «Dinamo Juniors» vārtus sargāja Latvijas izlases vārtsargs Māris Jučers, kurš turklāt izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas ceturtajos vārtos, kad otrās trešdaļas izskaņā precīzs bija Dmitrijs Komarņickis. Tāpat uzvarētāju rindās laukumā devās vēl viens Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» spēlētājs Māris Bičevskis - iepriekš savainotais uzbrucējs ar rezultatīvu piespēli izcēlās pirmās trešdaļas izskaņā, kad rezultātu atklāja Ruslans Ignatovičs.

Vēl divus vārtus «Dinamo Juniors» labā otrajā trešdaļā guva Oļegs Šišļaņņikovs un Ēriks Smuļko, bet līdz trešās trešdaļas vidum divus vārtus viesiem atguva Hārdijs Parādnieks un Pauls Zvirbulis.

Jāizceļ, ka «Kurbads» komandas rindās joprojām spēlē Latvijas izlases aizsargs Agris Saviels.

Citā sestdienas spēlē par graujošu uzvaru parūpējās «Ozolnieki»/«Monarch», kas ar 9:0 (4:0, 1:0, 4:0) viesos pārspēja «Daugavpils» vienību. Mājinieki tika pie savas pirmās uzvaras divās spēlēs, bet «Daugavpils» piedzīvoja otro neveiksmi.

Pa diviem vārtiem laukuma saimnieku labā guva Aleksandrs Kerčs juniors un Valentīns Feoktistovs. Savukārt četras rezultatīvas piespēles iekrāja Mihails Bogdanovs.

Kopvērtējuma līderi ar sešiem punktiem trīs mačos pašlaik ir «Kurbads», bet «Rīga»/«Prizma», «Zemgale»/LLU, «Ozolnieki/Monarch» un «Dinamo Juniors» komandas iekrājušas pa trim punktiem.

Sešas komandas sešos apļos regulārajā čempionātā līdz februāra beigām katra aizvadīs pa 30 spēlēm. Turnīra divas labākās komandas automātiski nodrošinās vietu pusfinālā, bet 3.-6.vietas ieguvēji tiksies divās ceturtdaļfināla sērijās līdz trim uzvarām. Arī pusfinālā cīņa ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām, bet finālsērijā uzvarētāja noskaidrošanai būs jāizcīna četri panākumi.

Latvijas čempionāta finālsērijas spēles tiks aizvadītas nākamā gada marta otrajā pusē.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161