14.10.2015. 08:09

, LSM.LV - Sports

Voļskis pirmdien "Metallurg" uzvarētās spēles (2:1) otrās trešdaļas beigās traumēja mājinieku hokejistu, kam būs ilgstoši jāārstējas. KHL disciplinārā komiteja nolēma sodīt Voļski par uzbrukumu pretiniekam galvas un kakla apvidū. Voļskim komiteja piesprieda arī piecu minūšu sodu un 20 soda minūtes par noraidījumu līdz spēles beigām.

Laukumā par Jeļisejevu traumējošo rīcību Voļskis saņēma tikai divu minūšu noraidījumu par sitienu pretiniekam ar nūju. Jeļisejevs šosezon deviņās spēlēs ir guvis vienus vārtus.

KHL komiteja sodīja arī "Metallurg" aizsargu Sergeju Tereščenko par uzbrukumu 42. minūtē Villem Leino. Komiteja par uzbrukumu pretiniekam galvas un kakla apvidū Tereščenko piesprieda 5+20 minūšu sodu, lai gan laukumā tiesneši viņa rīcībā pārkāpumu nesaskatīja.

"Dinamo" trešdien "Arēnā Rīga" pret Ufas klubu centīsies pārtraukt trīs zaudējumu sēriju.