26.12.2013. 14:25
Rīgas „Dinamo” hokejisti šajā nedēļas nogalē aizvadīs pēdējās divas spēlēs 2013. gadā, savā laukumā tiekoties ar Prāgas „Lev” un Bratislavas „Slovan” komandām. Kanādiešu uzbrucējs Džeimijs Džonsons treniņos tiek iespēlēts vienā uzbrucēju trijniekā ar Miku Indraši un Polu Šehuru.

Iepriekšējo spēli Arta Ābola vadītā komanda aizvadīja 13.decembrī, kad Rīgā uzveica Laura Dārziņa bijušo klubu Čeļabinskas "Traktor" (2:0). Pēcāk komandai bija pāris brīvdienas, bet daļa hokejistu pievienojās izlasei, lai aizvadītu pārbaudes spēles ar Vācijas valstsvienību. Šobrīd pauze tuvojas noslēgumam, un jau sestdien rīdzinieki kāps uz „Arēnas Rīga” ledus, lai eksaminētu Prāgas „Lev” vienību.

„Centāmies strādāt, tāpat kā iepriekšējā pauzē, miksējām sausos treniņus Olimpiskajā Sporta centrā ar treniņiem uz ledus. Šī pieeja apliecināja savu pareizību jau iepriekš, tāpēc arī šoreiz darbojāmies līdzīgi,” klāsta „Dinamo” galvenais treneris Artis Ābols. Komandas kapteinis Sandis Ozoliņš smejot atzīst, ka īsti nesaprot, kāpēc šie treniņi tiek saukti par „sausajiem treniņiem”... „Pēc šīm nodarbībām esam ne mazāk slapji kā pēc treniņiem uz ledus,” teic Ozoliņš, piebilstot, ka visiem apstākļi ir vienādi, taču pašam labāk patīkot un pierastāk esot spēlēt bez pārrāvumiem. „Esmu radis spēlēt vienlaidus. Pārtraukumos nedaudz mainās treniņprocess, bet šobrīd jau visi gaidām, kad varēsim uz ledus redzēt mūsu paveikto treniņos,” saka Sandis.

Pauze tikusi izmantota, lai sadziedētu iepriekš gūtos savainojumus, jo pēdējās spēles pirms pauzes vairāki spēlētāji aizvadījuši pateicoties pretsāpju līdzekļu injekcijām. Pārtraukumā komandai pievienojies Rīgā jau redzētais Džeimijs Džonsons. „Šobrīd iespēlējam viņu kopā ar Šehuru un Indraši. To, kāds viņš ir, redzēsim sestdien. Ārēji – ne mazāk smaidīgs kā iepriekš. Skaidrs, ka viņš te ir ņemts tikai ar vienu domu – lai spēlētu pirmajās divās maiņās,” saka Ābols.

Kā jāspēlē pret „Lev” un „Slovan”? „Gudri! Nedrīkst ļaut spēlēt pretiniekiem, bet pašiem jāspēlē savs hokejs. Šobrīd jau ir iezīmējies kaut kāds zināms mūsu spēles stils, kuru iepazīst arī pretinieki. Mūsu uzdevums ir nonivelēt pretinieku stiprās puses. Daudzas uzvaras esam izcīnījuši ar vienu vārtu pārsvaru, taču tās izcīnītas ar vēlmi, pašatdevi un cīņassparu,” teic Ābols, piebilstot, ka palaisties nedrīkst.

Treniņā redzētais liecināja, ka pie Ziemassvētku galdiem rīdzinieki ir sēdējuši, taču ēsts ar mēru, ko apstiprināja arī komandas galvenais treneris. „Nevienam klāt nestāvēju, taču šodien visi kustējās diezgan labi.”Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties