22.01.2015. 18:01
Svarīgu spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā šobrīd aizvada Rīgas «Dinamo» komanda, kas viesos tiekas ar Čerepovecas «Severstaļ» hokejistiem. Rezultāts trešajā trešdaļā ir 4:3 viesu labā.

Spēli tiešraidē iespējams skatīties «Viasat Sport Baltic» kanālā.

Vārtu guvēji: 1:0 Nikolajs Stasenko (Koņevs, Bučņevičs) (9:50), 1:1 Broks Troters (Videls, M. Rēdlihs) (19:37), 2:1 Rodrigo Ābols (Dārziņš, 29:13), 2:2 Maksims Truņjovs (Kvapils, Koviršins) (31:56), 3:2 Milans Jurčina (M.Rēdlihs, 40:49), 4:2 Aleksandrs Jerofejevs (M.Rēdlihs, 43:39), 4:3 Anders Tūresons (59:40).

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs spēlē ar Čerepovecas «Severstaļ»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks, (Džefs Delorjē);

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs, Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks, Aleksandrs Jerofejevs, Ralfs Grīnbergs;

Uzbrucēji: Broks Troters, Linuss Videls, Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš, Kails Vilsons, Miks Indrašis, Rodrigo Ābols, Andris Džeriņš, Gints Meija, Kaspars Saulietis, Māris Bičevskis, Gunārs Skvorcovs un Mārtiņš Cipulis.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 20:11 60:00

Uzvara! Rīdzinieki svin panākumu pret «Severstaļ».

59:40

4:3! Laukuma saimnieki 20 sekundes līdz sirēnas beigām gūst vārtus. Tiesneši devās noskatīties video atkārtojumu, taču vārtus ieskaitīja.

20:05

56.sekundes līdz cīņas beigām K.Rēdlihs saņem divu minūšu sodu. «Severstaļ» vārti tukši.

20:01

Meija uztriecas virsū Štepanekam un apgāž vārtus, tiesnesis sodu Gintam nepiešķir.

19:58

«Dinamo» demonstrē lielisku aizsardzības hokeju. Protams, jāuzslavē arī Sedlāčeks, kurš šodien ir augstā līmenī.

19:56

Līdz spēles beigām nepilnas piecas minūtes. Ābola padotie pagaidām vadībā ar 4:2.

19:53

Laukumā norit pamatīga cīņa. Var redzēt, ka komandas cīnās par sešiem punktiem.

19:49

Miķelis Rēdlihs šajā cīņā atzīmējies jau ar trīs rezultatīvām piespēlēm partneriem.

19:46

Rīdzinieki spēlē ļoti piesardzīgi, neatļaujot pretiniekiem izveidot bīstamus momentus.

19:40

Vārti - 4:2! Mirkli pēc gūtajiem vārtiem «Dinamo» vēlreiz cauršauj Stepaneka sargāto mūri. Ar precīzu raidījumu «Dinamo» komandas labā izcēlās aizsargs Aleksandrs Jerofejevs.

40:49

3:2 vāāārti!!! Jau pašā perioda sākumā slovāks Jurčina ar ļoti spēcīgu metienu ripu triec «Severtaļ» vārtos, izvirzot Latvijas komandu vadībā.

19:34

Izšķirošā trešdaļa sākusies. Rezultāts pagaidām ir neizšķirts 2:2.

40:00

Otrais periods galā.

19:15

Līdz otrās trešdaļas beigām atlikušas divas minūtes.

19:13

Rīdzinieki lieliski kontrolē ripu pretinieku zonā, bīstami apdraudot «Severstaļ» vārtus.

19:07

«Dinamo» kļūdās aizsardzībā un mājinieki panāk neizšķirtu - 2:2. Precīzu metienu izdarīja Truņjovs.

30:00

Otrajā periodā aizritējušas desmit minūtes.

19:01

Vārti!!! 2:1. Rodrigo Ābols gūst savus pirmos vārtus «Dinamo» rindās, izvirzot vadībā Latvijas komandu. Teicamu piespēli partnerim izpildīja kapteinis Lauris Dārziņš.

18:58

18:56

Otrajā periodā aizritējušas 6 minūtes. Tajās neliela iniciatīva piederēja Rīgas «Dinamo» hokejistiem.

18:53

A photo posted by Dinamo Rīga (@dinamorigaofficial) on Jan 22, 2015 at 8:49am PST

18:51

Divu minūšu sods jāizcieš Brokam Troteram. «Dinamo» komanda otro reizi šajā mačā paliek skaitliskajā mazākumā.

18:50

Sākusies otrā trešdaļa!

18:33

Pirmā trešdaļa noslēgusies. Rezultāts neizšķirts 1:1.

18:32

Vārti!!! 1:1. Rīgas «Dinamo» panāk izlīdzinājumu. Pirmos vārtus pēc atgriešanās Latvijas klubā 23 sekundes pirms trešdaļas beigām guva Broks Troters. Viņam teicamu metiena pozīciju izkārtoja Linuss Videls un Miķelis Rēdlihs.

18:27

Pirmajā trešdaļā jāspēlē vēl 3 minūtes.

18:22

9:50

Vārti! 1:0. Rezultātu atklāj «Severstaļ» vienība. Ar precīzu metienu Jakubu Sedlāčeku no vārtu priekšas pārspēja aizsargs Nikolajs Stasenko.

4:47 2 min. noraidījums Indrašim— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) 18:06

Labu metiena pozīciju sev izkārtoja Rīgas «Dinamo» komandas zviedru uzbrucējs Linuss Videls, taču viņa metienu ķērājcimdā tvēra čehu vārtsargs Jakubs Štepaneks.

18:04

Pirmajās trijās minūtēs vērojama līdzvērtīgu sāncenšu cīņa. Komandas spēli sākušas samērā piesardzīgi.