05.12.2016. 15:35

Savainojumā Rīgas ''Dinamo'' uzbrucējs iedzīvojās spēlē pret Čeļabinskas ''Traktor'', kad trešajā periodā, veidojot uzbrukumu, lielā ātrumā ar galvām saskrējās Meija un Gilīss, kanādietim nespējot atstāt laukumu saviem spēkiem.

''Koltons Gilīss pašlaik sēž ģērbtuvēs. Smaida, izskatās, ka viss kārtībā. Tas, kā viņš jutīsies vēlāk, gan vēl ir laika jautājums, skatīsimies,'' tā Gilīsa situāciju uzreiz pēc spēles komentēja ''Dinamo'' galvenais treneris Normunds Sējējs. Šodien noskaidrojis, ka komandai Koltons nevarēs palīdzēt divas nedēļas.

Gilīss šajā sezonā laukumā devies 30 regulārā čempionāta spēlēs, kurās guvis septiņus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, nopelnījis 59 soda minūtes un lietderības koeficientu mīnus divi, vidēji laukumā pavadot 17:13 minūtes. 8. decembrī Inbox.lv ledus hallē ''Dinamo'' spēlēs pret Zagrebas ''Medveščak''. Mača sākums pulksten 19:30.

Izmantotie resursi:Gillies nevarēs komandai palīdzēt aptuveni...