26.08.2015. 06:48

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Locāns sarunā Latvijas Radio bija gandarīts, ka debija izdevās, jo "Dinamo" guva uzvaru, ar 3:1 pārspējot Kazaņas "Ak Bars". Spēle bija agresīva un ātra, bet arī tādā cīņā var gūt panākumus, tikai jākustina kājas, sacīja Locāns. Viņš nešaubās, ka vēl daudz jāstrādā, arī lēmumu pieņemšanā laukumā.

Jaunā uzbrucēja mērķis ir noturēties sastāvā maksimāli ilgi un viņš ir pārliecināts, ka vienmēr var sevi pilnveidot, tikai jāstrādā. Kopš 15 gadu vecuma Locāns spēlēja Zviedrijas komandās, kā arī ir pārstāvējis Latvijas U-18 un U-20 izlases pasaules čempionātos. Par Zviedriju, kur treniņu darbs ir ļoti nopietnā līmenī,  Locānam ir tikai pozitīvas atmiņas. 

Jau vēstīts, ka savainojuma dēļ Rīgas "Dinamo" sastāvā sezonas pirmajā spēlē nebija uzbrucēja Gunta Džeriņa, kuru aizstāja 19 gadus vecais Locāns, spēlējot ceturtajā uzbrucēju virknējumā. Nākamo spēli Rīgas "Dinamo" aizvadīs ceturtdien, kad uzņems Čerepovecas "Severstaļ" hokejistus.Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties