05.01.2017. 19:13

Vārti:Soda minūtes: 2:4Vārtsargi: Jānis Kalniņš – Iļja Sorokins

12' Kļūdoties piespēlē, Guntis Galviņš uzdāvina Maskavas CSKA divus labākos momentus pirmajā trešdaļā, tomēr Jānis Kalniņš tiek galā gan ar Džefa Pleta, gan ar Grega Skota metieniem no tuvas distances. Pēcāk laukuma saimnieki izdara pārmetienu, pēc kura laukuma centrā kārtējo reizi uzjundī emocijas un seko saķeršanās.

11' Pēc uzvarēta iemetiena rīdzinieki nostājas vairākuma realizācijai, taču Krišjāņa Rēdliha plaukstas metiens no zilās līnijas tiek bloķēts. Nākamais moments seko tikai desmit sekundes līdz vairākuma beigām, bet Miķelim Rēdliham neizdodas izcelties no vārtu priekšas. Kopumā bezzobains vairākums Rīgas "Dinamo" izpildījumā.

9' Pēc Maskavas CSKA kļūdas iespēja rodas Ralfam Freiberam. Ar aizsarga metienu no kreisās malas galā tiek viesu vārtsargs Iļja Sorokins, bet tas netraucē pēc atlēkušās ripas doties Mikam Indrašim. Lai gan vārtsargs to piespiež nekavējoties, Bogdans Kiseļevičs izmanto iespēju pagrūst Indraši. CSKA rezultatīvākais aizsargs tiek sodīts ar divām minūtēm, bet Rīgas "Dinamo" tiek pie pirmā vairākuma.

8' Lai gan spēle izlīdzinājusies, abām komandām ir problēmas ar ieiešanu uzbrukuma zonā un cīņa galvenokārt risinās gar apmalēm, tādējādi momentiem neveidojoties.

4' Piesedzot Ralfu Freibergu, uz zilās līnijas nonācis Vitālijs Pavlovs. Viņš pamana iespēju pieslēgties uzbrukumam, saņem piespēli no laukuma stūrī esošā Tima Sestito, bet metienu no lieliskas pozīcijas iztraucē partneris.

2' Agresīvs sākums laukuma saimnieku izpildījumā, gan pirmajam, gan otrajam virknējumam iespiežot sāncenšus zonā. Seko Tima Sestito un Pjotra Sčastļivija metieni, un maskavieši spiesti izdarīt pārmetienu.

1' Spēle ir sākusies, un pirmajā iemetienā uzvar Maskavas CSKA pirmās maiņas centra uzbrucējs Aleksandrs Popovs.

Jānis Kalniņš (Jakubs Sedlāčeks); Oskars Cibuļskis – Uvis Balinskis, Krišjānis Rēdlihs – Ralfs Freibergs, Guntis Galviņš – Aleksandrs Jerofejevs, Imants Leščovs; Vitālijs Pavlovs – Tims Sestito – Miķelis Rēdlihs, Gunārs Skvorcovs – Pjotrs Sčastļivijs – Gints Meija, Lauris Dārziņš – Māris Bičevskis – Miks Indrašis, Roberts Lipsbergs – Georgs Golovkovs – Edgars Kulda, Kaspars Saulietis.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties