28.02.2014. 00:02

  • Noskaties: Ozoliņš dungo dziesmu pirms «Dinamo» vārtiem vakar
  • Savainojumu nomocītā «Dinamo» komanda apspēlē «Medveščak» 2014. g. 26. februāris
  • Bārtulis gūst vienīgos vārtus «Donbass» zaudējumā vakar

Pēc Soču olimpisko spēļu pārtraukuma KHL čempionātā «Dinamo» hokejisti trešdien savā laukumā ar 5:1 pārliecinoši uzvarēja līgas jaunpienācēju Zagrebas «Medveščak» no Horvātijas. Tā Arta Ābola vadītajai vienībai bija svarīga uzvara cīņā par augstāku vietu Rietumu konferences turnīra tabulā.

Finansiālās grūtībās nonākusī «Spartak» komanda atrodas ļoti smagā situācijā. Pēdējo uzvaru tā izcīnījusi vien pagājušā gada 6. decembrī, piedzīvojot 18 neveiksmes pēc kārtas.

Rīgas «Dinamo» komandā ir vesela virkne savainoto spēlētāju. Nākas iztikt bez Kaila Vilsona, Mika Indraša, Ginta Meijas, Oskara Cibuļska, Arvīda Reķa.

«Spartak» uz Rīgu devās no Maskavas, kur ar 1:2 viesu laukumā trešdien atzina cita Krievijas galvaspilsētas kluba CSKA pārākumu.

Abu komandu pirmajā savstarpējā mačā Maskavā panākumu ar 3:1 guva rīdzinieki. Toreiz uzvarētāju rindās precīzi meta Kails Vilsons, Miks Indrašis un Pols Šekura. Pirmie divi šajā mačā nepiedalīsies.

Nākamo spēli Rīgas komanda aizvadīs svētdien, kad izbraukumā tiksies ar Rietumu konferences pastarīti Minskas «Dinamo» no Baltkrievijas.

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas «Dinamo» ar 51 mačā iegūtiem 90 punktiem šobrīd atrodas 5. vietā, bet «Spartak» nopelnītie 53 punkti tikpat spēlēs dod priekšpēdējo, 13. pozīciju.ZAAO, SIA, Viļakas novads ZAAO, SIA, Viļakas novads Viļaka, Viļakas n.
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties