17.09.2014. 16:03
Otro zaudējumu pēc kārtas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā trešdien piedzīvoja Rīgas «Dinamo» hokejisti, kas ar 1:2 viesos pēcspēles metienos piekāpās Čeļabinskas «Traktor» komandai. Vienīgos vārtus «Dinamo» labā guva Mārtiņš Cipulis.

Rīgas «Dinamo» - Čeļabinskas «Traktor» 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1)

Vārtu guvēji: 1:0 Mārtiņš Cipulis (Videls, Dārziņš) (09:17), 1:1 Derons Kvints (Gļinkins) (31:24), 2:1 Kails Vilsons (65:00 pēcspēles metiens).

Metieni: 23 - 33

Soda minūtes: 10 - 12

Rīgas «Dinamo» komanda sastāvs spēlei ar «Traktor»

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks, (Edgars Masaļskis);

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Georgijs Pujacs, Kristaps Sotnieks, Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs, Milans Jurčina, un Edmunds Augstkalns;

Uzbrucēji: Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs, Pjotrs Ščastļivijs, Marsels Hosa, Linuss Videls, Roberts Bukarts, Andris Džeriņš, Gints Meija, Juris Upītis, Mārtiņš Cipulis, Gunārs Skvorcovs, Kaspars Saulietis.

Izbraukumu Arta Ābola vadītā komanda sāka sestdien, kad ar 3:2 pieveica Ņižņekamskas «Ņeftehimik», bet pirmdien ar rezultātu 2:3 pagarinājumā piekāpās Toljati «Lada» hokejistiem.

Noslēdzošo maču šajā izbraukumā «Dinamo» aizvadīs piektdien, kad tiksies ar Hantimansijskas «Jugra». Pēc tam trīs spēles tiks izspēlētas savā laukumā «Arēnā Rīga».

Turnīra tabulas Rietumu konferences kopvērtējumā «Dinamo» ar piecās spēlēs iegūtiem 7 punktiem ieņem 7. pozīciju, kamēr «Traktor» sešos mačos iegūtie 5 punkti dod 11. vietu Austrumu konferencē.

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 18:37 18:37

Lauris Dārziņš nerealizē savu iespēju un uzvaru ar rezultātu 2:1 svin "Traktor" hokejisti, pārtraucot trīs spēļu neveiksmju sēriju.

18:34

Vārti! Kails Vilsons gūst vārtus pret savu bijušo komandu.

18:33

Roberts Bukarts arī ar trešo reizi nespēj pārspēt "Traktor" vārtsargu.

18:32

Marsels Hosa met virsū Fokinam.

18:32

Sergejs Kosticins nespēj pārspēt Jakubu Sedlāčeku.

18:31

Kaspars Saulietis nespēj pārspēt "Traktor" vārtsargu.

18:31

Jakubs Sedlāčeks atvaira Derona Kvinta pēcspēles metienu.

18:30

Krišjānis Rēdlihs iemet ripu "Traktor" vārtsarga ķērājcimdā.

18:30

Staņislava Čistova mestā ripa lido garām vārtiem.

18:29

Roberts Bukarts met virsū vārtsargam. Sērija turpinās.

18:29

Arī Antons Gļinkins nespēj pārspēt Jakubu Sedlāčeku.

18:29

Lauris Dārziņš nerealizē arī savu otro iespēju.

18:27

Jakubs Sedlāčeks atvaira Staņislava Čistova un Andreja Kosticina metienu.

18:27

Marsels Hosa met precīzi un izlīdzina rezultātu 1:1.

18:26

Antons Gļinkins realizē pēcspēles metienu 1:0.

18:26

Lauris Dārziņš īsti netrāpa pa ripu un pēcspēles metienos joprojām 0:0.

18:25

Andrejs Kosticins nespēj pārspēt Jakubu Sedlāčeku.

18:24

"Dinamo" uzbrucējs Roberts Bukarts nerealizē pēcspēles metienu.

18:21

Pagarinājums beidzies. Seko pēcspēles metienu sērija.

18:17

Papildlaika trešajā minūtē lielisku izdevību noslēgt maču neizmanto "Dinamo" komandas kapteinis Georgijs Pujacs, kurš no tuvas un ļoti izdevīgas pozīcijas meta garām vārtiem.

18:11

Pamatlaiks noslēdzies ar rezultātu 1:1. Sekos papildlaiks.

18:08

Rīdzinieki mazākumu iztur. Līdz trešdaļas beigām divas minūtes, rezultātam esot 1:1.

18:05

Vēl viens noraidījums Latvijas komandā. Par turēšanu ar rokām noraidīts (2 min.) Oskars Cibuļskis.

18:04

"Dinamo" mazākumu iztur. Līdz trešā perioda beigām atlicis spēlēt piecas minūtes.

18:01

52:59 Rīgas "Dinamo" uzbrucējam Kasparam Saulietim divu minūšu noraidījums par uzbrukumu pretiniekam bez ripas. Līdz trešās trešdaļas beigām jāspēlē septiņas minūtes.

17:54

Par bloķēšanu divas minūtes piešķirtas "Traktor" spēlētājam Oļegam Piganovičam. "Dinamo" viena spēlētāja priekšrocību nerealizē.

17:51

Laba izdevība pārspēt Jakubu Sedlāčeku radās Maksimam Kondratjevam, bet teicami vārtos darbojās "Dinamo" vienības vārtsargs, neļaujot mājiniekiem izvirzīties vadībā.

17:43

"Traktor" uzbrucējs Jans Bulis gūst vārtus, bet video tiesnesis vārtu guvumu neatzīst. Rezultāts saglabājas 1:1 un "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā.

17:40

Trešā trešdaļa sākusies. "Dinamo" vēl spēlē četratā pret pieciem.

17:24

"Traktor" līdz ar otrās trešdaļas beigu signālu gūst vārtus, taču mirkli par vēlu. Rezultāts pēc nospēlētām 40 minūtēm saglabājas 1:1.

17:20

39:03 Lauris Dārziņš par klupināšanu sodīts ar divu minūšu noraidījumu.

17:17

Mazākumu mājinieki iztur. Labākā izdevība vairākumā gūt vārtus bija Laurim Dārziņam.

17:12

34:34 Artjoms Borodkins par klupināšanu pret Gunāru Skvorcovu nopelna savu otro divu minūšu noraidījumu. "Dinamo" spēlē skaitliskajā vairākumā.

17:09

Vārti! 31:24 (1:1) Ar spēcīgu šķīlienu no tālas distances izlīdzinājumu "Traktor" vienībai panāk pieredzējušais aizsargs Derons Kvints.

17:07

Mazākumu Rīgas "Dinamo" hokejisti iztur. Spēle turpinās vienādos sastāvos.

17:02

28:54 Krišjānis Rēdlihs noraidīts uz divām minūtēm par pretinieku turēšanu ar rokām.

17:00

Laukuma saimnieki spēlē pilnā sastāvā.

16:57

25:30 Vēl vienu divu minūšu noraidījumu (turēšana ar rokām) nopelna "Traktor". Uz sodīto spēlētāju soliņa devās Artjoms Borodkins.

16:56

"Traktor" mazākumu iztur. Bīstami pa pretinieku vārtiem šo divu minūšu laikā meta Miķelis Rēdlihs un Marsels Hosa.

16:51

22:22 Divu minūšu noraidījumu (turēšana ar rokām) nopelna "Traktor" aizsargs Vitālijs Atjušovs.

16:51

Otrā trešdaļa sākusies.

16:34

Pirmā trešdaļa noslēgusies. Rīgas hokejisti pa pretinieku vārtiem izpildīja 8 metienus, kamēr "Traktor" spēlētāji Jakuba Sedlāčeka sargātos vārtus apdraudēja 11 reizes.

16:31

18:17 Ar divu minūšu noraidījumu tiek sodīts Jans Bulis. Īsi pirms tam "Dinamo" varēja panākt dubultu pārsvaru, bet Pjotrs Ščastļivijs no tuvas distances meta virsū vārtsargam Fokinam.

16:25

15:50 Vēlreiz labā pozīcijā nokļuva Mārtiņš Cipulis, izpildot bīstamu metienu pa sāncenša vārtiem, taču šoreiz veiksmīgi spēlē "Traktor" vārtsargs.

16:23

16:17

Vārti!!! 09:17 Mārtiņš Cipulis realizē izgājienu viens pret vienu, triecot ripu Vladislava Fokina sargāto vārtu augšējā stūrī. Punktu par rezultatīvu piespēli nopelna Linuss Videls un Lauris Dārziņš.

16:10

Teicamu izdevību atklāt mača rezultātu vairākumā neizmanto Mārtiņš Cipulis. Čeļabinskas vienība spēlē pilnā sastāvā.

16:08

03:55 "Traktor" komandas hokejists Oļegs Piganovičs nopelna divu minūšu noraidījumu par klupināšanu.

16:07

"Dinamo" pirmo mazākumu iztur, bet aktīvi pretinieku zonā turpina spēlēt "Traktor" hokejisti.

16:04

00:39 Divu minūšu noraidījumu saņem Rīgas "Dinamo" centra uzbrucējs Linuss Videls. Mūsu hokejisti aizsargājas četratā pret pieciem.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga