22.12.2012. 13:00
Rīgas «Dinamo» komandas šobrīd «Arēnā Rīga» aizvada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli pret Georgija Pujaca pārstāvēto Omskas «Avangard» vienību. Rezultāts otrajā trešdaļā ir 1:0 «Dinamo» komandas labā. Maču tiešraidē šobrīd iespējams vērot kanālā «TV6».

Šajā mačā Rīgas «Dinamo» aktīvi cīnījās jau kopš pirmās nomaiņas un viens no labākajiem momentiem spēles sākumā tika izveidots, kad pēc Andra Džeriņa labas piespēles Gintam Meijam viņa raidījumu atvairīja pretinieku vārtsargs Kari Ramo. Turpinājumā spēle ritēja uzmanīgā cīņā, bet ar rīdzinieku pārsvaru.

Rezultātu pēc 11 spēlētām minūtēm atklāja Sotnieks, kad viņš metienā no zilās līnijas ieraidīja to vārtu augšējā stūrī. Arī trešdaļas beigu daļā iniciatīva piederēja rīdziniekiem, tomēr ļoti daudz bīstamu momentu netika izveidoti un pēc 20 spēlētām minūtēm mājinieki atradās vadībā ar rezultātu 1:0.

Vārtu guvēji: 1:0 Kristaps Sotnieks (Daugaviņš, Karsums) (10:58).

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs

Vārtsargi: Mīkaels Telkvists, (Kristers Gudļevskis).

Aizsargi: Guntis Galviņš, Kristaps Sotnieks, Matjē Karls, Rodrigo Laviņš, Mārtiņš Porejs, Arvīds Reķis un Krišjānis Rēdlihs.

Uzbrucēji: Mārtiņš Karsums, Džeimijs Džonsons, Aleksandrs Ņiživijs, Pols Šekura, Aleksandrs Žirū, Kaspars Daugaviņš, Andris Džeriņš, Gunārs Skvorcovs, Māris Bičevskis, Gints Meija, Elvijs Biezais, Miks Indrašis un Vitālijs Pavlovs.

Līdz šim «Dinamo» un «Avangard» ceļi KHL čempionātā krustojušies 11 reizes - sešas reizes uzvarējuši «Dinamo» hokejisti, bet piecas reizes pārāki bijuši Omskas kluba pārstāvji. Šajā sezonā abas komandas jau tikās 13.oktobrī Omskā, un toreiz visai līdzīgā cīņā «Avangard» izcīnīja uzvaru ar 4:2.

Pirmdien «Dinamo» aizvadīs pēdējo šīgada spēli savā laukumā, kad uzņems vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvēto Hantimansijskas «Jugra» komandu, bet gadu rīdzinieki noslēgs ar diviem izbraukuma mačiem 27.decembrī pret Čerepovecas «Severstaļ» un 29.decembrī pret Čehovas «Vitjaz».

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas «Dinamo» ar 33 punktiem 35 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 13.pozīcijā, no «play-off» zonas atpaliekot par 16 punktiem.

Omskas vienība tikmēr ar 71 punktu 35 mačos ir otrā Austrumos.