22.12.2012. 13:15

Latvijas klubs Rīgas Dinamo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā

Latvijas klubs Rīgas Dinamo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pašlaik savā laukumā uzņem Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvēto pagājušās sezonas Gagarina kausa finālisti Omskas Avangard.

Šobrīd rezultāts ir 1:0 Dinamo labā - spēles 11. minūtē (10:58) Rīgas Dinamo vadībā izvirzīja Kristaps Sotnieks no Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa piespēlēm.

Metienu attiecība pēc pirmā periodā ir 8:10, uzvarēto iemetienu skaits 9:11. Neviena no komandām pagaidām nav izpelnījusies noraidījumus.

Abām komandām šī spēle būs otrā pēc decembra pārtraukuma. Dinamo no nacionālo izlašu pārtraukuma atgriezās ar zaudējumu trešdien savā laukumā Astanas Baris komandai no Kazahstānas pagarinājumā ar rezultātu 2:3, bet Avangard trešdien ar 3:0 viesos pārspēja Maskavas Spartak. Jāizceļ, ka Omskas klubs kopš 27. septembra zaudējis tikai četrās spēlēs.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas Dinamo ar 33 punktiem 35 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 13.pozīcijā, no play-off zonas atpaliekot par 16 punktiem. Omskas vienība tikmēr ar 71 punktu 35 mačos ir otrā Austrumos.