26.02.2012. 17:00
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd aizvada pēdējo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēli, savā laukumā tiekoties ar Habarovskas «Amur» hokejistiem. Rezultāts trešajā trešdaļā 3:2 «Dinamo» komandas labā.

Resursi

• Rautakallio: Man nepatika vairākums
  • «Dinamo» krustos nūjas ar Novokuzņeckas «Metallurg»
RIETUMU KONFERENCE

1.SKA 53 - 110* 2.Torpedo 53 – 90* -------------------------------------------- 3.Maskavas Dinamo 53 – 102 4.Atlant 53 - 86 5.Severstal 53 - 85 6.Minskas Dinamo 54 - 837.Rīgas Dinamo 53 - 76 8.CSKA 53 - 68 ------------------------------------------- 9.Spartak 53 - 6210.LEV 53 - 54 11.Vitjaz 53 - 44 -------------------------------------------(Vieta, komanda, spēles, punkti). *Divīziju līdervienības.

LASI CITUR: TIEŠRAIDE INTERNETĀ

Spēles rezultātu Ozoliņš atklāja jau ceturtajā minūtē, kad no aizvārtes piespēli atdeva Miķelis Rēdlihs un «Dinamo» kapteinis meta nekļūdīgi. Mačs turpinājās aizraujošā cīņā un 11.minūtē vārtus izdevās gūt arī «Amur» komandai, kad, abām vienībām spēlējot četratā pret četriem, pretuzbrukumā ripu vārtos ieraidīja Plotņikovs.

Arī turpinājumā pirmā trešdaļa ritēja rezultatīvi. 14.minūtē vārtus savā dzimšanas dienā guva Karsums, bet vēl pēc divām minūtēm, brīdī, kad «Amur» spēlēja piecatā pret trijiem rīdziniekiem, pēc Aleksandra Osipova uzmetiena ripa nonāca tieši uz nūjas Petružalekam, kurš bija nekļūdīgs. Līdz ar to pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts 2:2.

Otrajā trešdaļā turpinājās aizraujoša un aktīva spēle, bet šo 20 minūšu laikā rezultāts nemainījās. Trešdaļas gaitā divus mazākumus izturēja mājinieki, savukārt tās noslēgumā iespēju spēlēt vairākumā ieguva arī «Dinamo» klubs, tomēr divas minūtes aizvadīja ļoti neveiksmīgi. Pēc trešās trešdaļas rezultāts joprojām saglabājās neizšķirts 2:2.

Reklāma

Vārtu guvēji: 1:0 Sandis Ozoliņš (M. Rēdlihs) (3:35), 1:1 Sergejs Plotņikovs (Stepanovs, Muhačjovs) (10:45), 2:1 Mārtiņš Karsums (Galviņš, Sprukts) (13:12, vair.), 2:2 Jakubs Petružaleks (Osipovs, vair.) (15:38), 3:2 Mārtiņš Cipulis.

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs

Vārtsargi: Māris Jučers (Kriss Holts)

Aizsargi: Krišjānis Rēdlihs, Guntis Galviņš, Arvīds Reķis, Kristaps Sotnieks, Oskars Cibuļskis un Rodrigo Laviņš.

Uzbrucēji: Mārtiņš Karsums, Jānis Sprukts, Miķelis Rēdlihs, Aleksandrs Ņiživijs, Marsels Hosa, Ģirts Ankipāns, Roberts Bukarts, Džeimijs Lundmarks, Gints Meija, Māris Bičevskis, Juris Štāls un Mārtiņš Cipulis.

Šī abām komandām būs otrā tikšanās reize šosezon. Pirmajā mačā, kas notika novembra beigās, «Dinamo» izcīnīja uzvaru izbraukumā ar rezultātu 2:1.

Rīgas «Dinamo» Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfinālā spēkosies ar Ņižņijnovgorodas «Torpedo», kas kā spēcīgākā Tarasova divīzijas komanda sev jau garantējusi otro vietu Rietumu konferences noslēguma kopvērtējumā.

Tikmēr «Amur» hokejisti ar 84 punktiem 53 spēlēs pašlaik atrodas sestajā pozīcijā Austrumu konferencē.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]