22.10.2015. 19:21
Garāko zaudējumu sēriju sezonā - sešas spēles - piedzīvojis Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas izbraukumā ar 1:3 atzina Ufas "Salavat Yulaev" pārākumu. Rīdzinieki divas reizes kapitulēja mazākumā - rādītājā, kurā ieņem 28. vietu 28 komandu konkurencē. Goda ripu 59. minūtē iemeta Andris Džeriņš.

Piecus zaudējumus pēc kārtas piedzīvojušais Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo" dzīvības pazīmes izrādīja spēles ievadā, kad pretuzbrukumus organizēja Lauris Dārziņš un Miks Indrašis. Taču pēc Tima Sestito aiz pretinieku vārtiem nopelnītā noraidījuma aina mainījās. Stīvens Saigo iztraucēja sāncenšu rezultatīvākā uzbrucēja Linusa Ūmarka metienu no tuvas distances, bet otrajā noraidījumā paveicās laukuma saimniekiem.

Lai izturētu Andra Džeriņa četras soda minūtes par spēli ar augstu paceltu nūju, rīdziniekiem pietrūka tikai desmit sekundes. 22. minūtē somu aizsargs Sami Lepiste izdarīja plaukstas metienu no zilās līnijas, kura trajektoriju mainīja gan Ufas "Salavat Yulaev" kapteinis Igors Grigorenko, gan Nikolajs Prohorkins, un rezultāts kļuva 1:0. Turklāt nepagāja pat minūte, kad Prohorkins atgriezās notikumu centrā - viņš pie Rīgas "Dinamo" vārtiem nometa cimdus un izkāvās ar Tomāšu Kundrāteku. Čehu aizsargs saņēmās, pārņēma iniciatīvu un nolika pretinieku uz ledus.

Tomēr tas komandu nesapurināja. Sekoja pusotru minūti ilgs vairākums piecatā pret trim, bet vārtu priekšā nebija nevienas dzīvas dvēseles, tādēļ Krišjāņa Rēdliha un Gunāra Skvorcova metieni no distances bija bezjēdzīgi - ufiešu vārtsargs Vladimirs Sohatskis situāciju kontrolēja.

Noslēdzošās trešdaļas pirmajā uzbrukumā Ufas "Salavat Yulaev" dubultoja pārsvaru. Prohorkins apslidoja vārtus un atrada Grigorenko, un mājinieku kapteinis no vārtsarga laukuma iebakstīja ripu vārtos - 2:0. 52. minūtē vēlreiz kapitulēja Kontinentālās hokeja līgas sliktākais mazākums - aizsargs Aleksandrs Loginovs tika pie netraucēta metiena no tuvas distances, un Sedlāčekam nebija nekādas cerības izglābt.

Vienus vārtus izdevās atspēlēt tikai tad, kad jau bija par vēlu. Minūti un 41 sekundi pirms beigu sirēnas skaisti izcēlās Andris Džeriņš, kurš no kreisās puses iešāva ripu tuvajā stūrī zem pārliktņa. Taču neko vairāk par 1:3 Rīgas "Dinamo" atlikušajos mirkļos nepanāca.

Rīgas "Dinamo" ar 22 spēlēs sakrātajiem 24 punktiem atrodas Rietumu konferences pēdējā vietā. 13. pozīcijas īpašniece Čerepovecas "Severstal" ir sešu punktu attālumā, turklāt ar vienu maču rezervē.

Jakubs Sedlāčeks (Jūakims Ēriksons); Tomāšs Kundrāteks - Stīvens Saigo, Guntis Galviņš - Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks - Ēriks Ševčenko; Lauris Dārziņš - Ville Leino - Miks Indrašis, Gunārs Skvorcovs - Tims Sestito - Miķelis Rēdlihs, Kaspars Saulietis - Andris Džeriņš - Gints Meija, Māris Jass - Armands Bērziņš - Māris Bičevskis, Roberts Locāns.

Vārti: 21:39 Prohorkins (Lepiste, Grigorenko, vair.) 1:0, 40:52 Grigorenko (Lepiste, Prohorkins) 2:0, 51:23 Loginovs (Hartikainens, Makarovs, vair.) 3:0, 58:19 Džeriņš (Sotnieks, Meija) 3:1Soda minūtes: 13:21Metieni: 33:24Vārtsargi: Vladimirs Sohatskis - Jakubs Sedlāčeks

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa