29.12.2013. 19:14
Rīgas "Dinamo" savā pēdējā 2013. gada KHL spēlē piedzīvoja zaudējumu pret Bratislavas "Slovan" ar 1:3. Vienīgos vārtus rīdznieku sastāvā guva Kails Vilsons, bet komanda kopumā izcēlās ar savu iespēju neizmantošanu, turklāt izdarīja teju divreiz vairāk metienus pa pretinieku vārtiem nekā "Slovan",

Savu kalendārā gada pēdējo spēli „Dinamo” hokejisti uzsāka ļoti aktīvi, un jau pašā sākumā Miks Indrašis nodrebināja pretinieku vārtu stabiņu. Iegūt spēles garšu palīdzēja arī vairākums, kura laikā atkal tuvu vārtu guvumam bija Indrašis, tāpat labu iespēju neizmantoja Krišjānis Rēdlihs.

Izmantots netika arī otrs vairākums, un 14. minūtē mājiniekus par iespēju izšķērdēšanu sodīja Mihals Vondrka, kurš nopelnīja iespēju izpildīt soda metienu (viņu neatļauti pieturēja Arvīds Reķis) un pats arī to realizēja. Perioda beigās pirmoreiz mazākumā spēlēja arī „Dinamo”, taču iniciatīva bija pārgājusi viesu rokās tik un tā.

Otrā perioda sākumā ar trāpījumu pa vārtu stabiņu izcēlās jau „Slovan” hokejists, taču pēc neliela haosa „Dinamo” vārtu priekšā slovāku kluba pārsvaru dubultoja Jurajs Mikušs. Pēc tam gan pamatīgi pasvīst nācās „Slovan” vārtsargam Jaroslavam Janusam, taču viņš ar savu uzdevumu tika galā sekmīgi.

To pašu gan nevar teikt par Mikaelu Telkvistu, kura vaina trešajos ielaistajos vārtos gan nebija pārāk liela, taču 36. minūtē Mihels Miklīks bija raidīja ripu pāri vārtu līnijai tik un tā, padarot noskaņu Arēnā Rīga pavisam drūmu -0:3.

Trešajā periodā rīdziniekiem iespēju netrūka, taču nulli no rezultāta tablo izdevās nodzīt tikai 50. minūtē, kad ripa veiksmīgi atlēca pie Kaila Vilsona, kurš to nevilcinoties raidīja vārtos. Uzreiz pēc gūtajiem vārtiem „Dinamo” bija arī iespēja spēlēt vairākumā, taču masveida spiediens palika neatalgots.

Spēles izskaņā „Dinamo” iekrita pretuzbrukumā, taču uzreiz pēc tā „Slovan” pārkāpa noteikumus. Samērā grūti saprotama tiesnešu lēmuma dēļ „Slovan” hokejists tika sodīts ar disciplināro 10 minūšu sodu, kas mūsējiem vairākumu nedeva. Pēdējā minūtē Telkvists deva vietu sestajam laukuma spēlētāja, taču tas panākumus nedeva un zaudējums ar 1:3.

Rīgas „Dinamo” – Bratislavas „Slovan” 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)Vārti: 13:53 Vondrka (soda metiens) 0:1, 21:13 Mikušs (Štainohs) 0:2, 35:33 Miklīks (Vondrka) 0:3, 49:41 Vilsons (Šehura, Robinsons) 1:3Metieni: 39:20Soda minūtes: 4:16Vārtsargi : Mikaels Telkvists - Jaroslavs Januss

Rīgas Dinamo sastāvs : Mikaels Telkvists (Jakubs Sedlāčeks); Arvīds Reķis - Sandis Ozoliņš, Mets Robinsons - Georgijs Pujacs, Krišjānis Rēdlihs - Kristaps Sotnieks; Juris Upītis - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Džeimijs Džonsons - Pols Šehura - Miks Indrašis, Marcels Haščāks - Andris Džeriņš - Vitālijs Pavlovs, Roberts Bukarts - Rustams Begovs - Mārtiņš Cipulis.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa