02.11.2014. 18:20
Pirmajā trešdaļā trīs minūšu un 20 sekunžu laikā ielaižot trīs vārtus, pārsvaru nenosargāja un trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas četru izbraukuma spēļu sēriju noslēdza ar 2:4 pret Podoļskas "Vityaz". Rīdzinieku labā skaitliskajā vairākumā izcēlās Oskars Cibuļskis, bet Lauris Dārziņš pēc astoņu maču pārtraukuma izcēlās 84 sekundes pirms noslēguma.

Informācija tiek papildināta...

Kontinentālajā hokeja līgā tikai viena komanda pirmajā trešdaļā spēlē sliktāk nekā Rīgas "Dinamo", lai gan cīņā pret Podoļskas "Vityaz" ievads viesa optimismu: septītajā minūtē Oskars Cibuļskis pēc lieliskas Miķeļa Rēdliha piespēles ieturēja pauzi un realizēja skaitlisko vairākumu, panākdams 1:0 viesu labā. Izceļoties pirmo reizi kopš 27. septembra, aizsargs kļuva par labāko snaiperi starp "Dinamo" aizsargiem - trīs rezultatīvi metieni.

Tomēr Podoļskas "Vityaz" laika posmā no 11. līdz 14. minūtei guva trīs bezatbildes vārtus. Vispirms Antons Koroļovs pēc metiena no vārtu priekšas tika pie vēl vienas netraucētas iespējas, 33 sekundes vēlāk Andra Džeriņa sāncenšu zonā nopelnīto noraidījumu izmantoja laukuma saimnieku rezultatīvākais spēlētājs Romāns Horāks, kurš pielika punktu kombinācijai, bet 3:1 panāca Vjačeslavs Soloduhins, kurš pēc neveiksmīgā Koroļova metiena bija pirmais pie atlēkušās ripas. Tas viss notika 200 sekunžu laikā.

Jakubs Sedlāčeks (Edgars Masaļskis); Krišjānis Rēdlihs - Kristaps Sotnieks, Čejs Genovejs - Milans Jurčina, Oskars Cibuļskis - Georgijs Pujacs; Lauris Dārziņš - Andris Džeriņš - Miķelis Rēdlihs, Marcels Hosa - Pjotrs Ščastļivijs - Linuss Videls, Gints Meija - Māris Bičevskis - Miks Indrašis, Roberts Bukarts - Juris Upītis - Kaspars Saulietis.

Vārti: 6:36 Cibuļskis (Dārziņš, M. Rēdlihs, vair.) 0:1, 10:24 Koroļovs (Kousals) 1:1, 10:57 Horāks (Ciganovs, Kempe, vair.) 2:1, 13:44 Soloduhins (Koroļovs, Kousals) 3:1, 58:36 Dārziņš (K. Rēdlihs, Videls) 3:2, 59:46 Horāks (Kučerjavenko) 4:2Soda minūtes: 6:6Metieni: 27:38Vārtsargi: Hari Seteri - Jakubs Sedlāčeks