04.10.2017. 12:47

Eirolīgas klubs “CCC Polkowice” (0-2, #10) pirmdien izbraukumā Gožuvā zaudēja Eirokausa komandai “Gorzow Wielkopolski” (2-0, #3) ar 72:80 (16:24, 19:19, 19:18, 18:19). Mājinieces pirmajā ceturtdaļā panāca astoņu punktu pārsvaru un noturēja iniciatīvu līdz spēles beigām.

Elīna Dikeulaku (Dikaioulakou) 31:31 minūtē izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles, guva četrus punktus (2p 0/1, 3p 1/2, 1p 1/2), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, divas reizes kļūdījās, pārķēra divas bumbas, izprovocēja trīs piezīmes un nopelnīja lietderības koeficientu 11.

Gožuvas rindās amerikāņu centra spēlētāja Karolīna Svordsa izcēlās ar 24 punktiem un 10 izcīnītām bumbām zem groziem. Annamarija Prezeļa un Aleksandra Pavļaka pievienoja pa 13 punktiem katra, bet holandiešu aizsardzei Franciskai Dondersai deviņi punkti.

Zārluī klubs “TV Saarlouis Royals” (1-2, #6) otrdien svinēja pirmo panākumu sezonā, savā laukumā pieveicot “TK Hannover” (1-1, #5) ar 71:50 (22:11, 21:14, 10:11, 18:14). Mājinieces iemeta 6 no 20 tālmetieniem, kamēr viešņas trāpīja 1 no 22 mēģinājumiem.

Sabīne Niedola 30:50 minūtēs sameta 13 punktus (2p 5/12, 1p 3/3), izcīnīja 12 atlēkušās bumbas, tai skaitā septiņas uzbrukumā, izdarīja vienu piespēli, divas reizes kļūdījās, pārķēra trīs bumbas un saņēma trīs personiskās piezīmes.

Hanoveres centra spēlētāja Līga Vente 20:34 minūtēs atzīmējās ar deviņiem punktiem (2p 3/5, 1p 3/6), septiņām bumbam zem groziem, tai skaitā piecām uzbrukumā, vienu piespēli, vienu kļūdu, vienu pārķertu bumbu, vienu bloķētu metienu un divam personiskajām piezīmēm.

“Aluinvent DVTK Miskolc” (1-1, #5) pirmdien savā laukumā zaudēja Eirolīgas klubam “Sopron Basket” (2-0, #1) ar 65:79 (16:26, 16:23, 14:14, 19:16). Šopronas līdere Jeļena Milovanoviča iemeta 3 no 5 tālmetieniem, summā tiekot pie 19 punktiem.

Zenta Meļņika 27 minūtēs guva 10 punktus (2p 3/5, 1p 4/4), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, izdarīja vienu piespēli, saņēma četras piezīmes, izprovocēja sešus pārkāpumus, vienu reizi kļūdījās, pārķēra divas bumbas un nopelnīja labāko lietderības koeficientu 21.

Izmantotie resursi:Koszykówka - Basket Liga KobietDamen Basketball Bundesliga - StartseiteAz MKOSZ hivatalos honlapja átfogó információt...